Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Zavar ha munka közben zajongan...

Zavar ha munka közben zajonganak körülötted?

Figyelt kérdés
irodai munkánál
2013. nov. 8. 17:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

és milyen munkát végeztél ott?

én is dolgoztam irodában ahol 36 ember volt egy helxen

2013. nov. 8. 18:39
 12/16 anonim ***** válasza:
Bevételt rendezek (éves szinten milliárdokat), sokan vagyunk és nem zavar, már megszoktam:)
2013. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én szerződéseket kötök és logisztikai folyamatokat rendezek, sokat telefonálok és ezt több idegen nyelven is meg kell tennem. Költségek elszámolása is többször van naponta(első voltam). Engem nem zavar a zaj.


Ahogy többen írták, alacsony lehet az ingerküszöböd.

2013. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Könyveltem, bérszámfejtettem.

Nem zavart a 15 ember.

2013. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

telefonos ügyfélszolgálaton dolgozom, szóval már megszoktam. sőt, az a legnagyobb poén, amikor nyomkodjuk a némítás gombot, és közben savazzuk az ostoba ügyfelet, vagy épp olyat mondunk ami kikívánkozik, de ugye neki nem mondhatjuk :)

ha mondjuk értelmes az ügyfél, és fontos a dolog, akkor ki tudom zárni a zajokat, csak rá figyelek.

2013. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha úgy zavar hogy nem tudsz koncentrálni azt idővel meg fogod szokni.


Az viszont engem nagyon zavar amikor már annyira ordítanak az irodában hogy nem hallom hogy telefonon mit mond az ügyfél és odébb se mehetek mert számítógépen kell közben dolgozni, néha bepöccenek és kihangosítom.

2013. nov. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!