Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Zavar ha munka közben zajongan...

Zavar ha munka közben zajonganak körülötted?

Figyelt kérdés
irodai munkánál
2013. nov. 8. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem. Ahol dolgozom egész nap megy a rádió, csörög a telefon. Hozzá vagyok szokva. Ha a fülem mellett fúrnának, az persze zavarna de normál mértékű zaj, zsibaj nem probléma.
2013. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ügyfélszolgálaton dolgozok, nem zavar.

Eleinte zavart, de már tudok csak arra figyelni, amire kell.

2013. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Engem sem nálunk kiabálással működik csak az információ csere. Innen tudom meg milyen időpont van/nincs.

Többen vagyunk az irodában mindenki beszélget, telefonál.

2013. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

igen , csak nem mindegy milyen irodai munka,

pl aki számol, könyvel, pénzezik

2013. nov. 8. 17:55
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha az ember csak a munkájára koncentrál, akkor nem zavarja a zaj. Eltomplul.
2013. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát szerintem meg hiába csak a munkára koncentrál ha közvetlenül mellette,felette 3 beszélnek állandóan, nevetgélnek
2013. nov. 8. 17:59
 7/16 anonim ***** válasza:

Az irodánkban 15-en dolgoztunk, számítógépen, és beszélt is mindenki. Ettől függetlenül nem zavart sem a könyvelésben, sem a pénzszámolásban.

Arra kell koncentrálni, amit csinálsz. Akkor a külső zajok nem zavarnak.

2013. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én írtam az ügyfélszolgálatot. Bank egyébként, néha beülök pénztárba is. Nem mondhatom az ügyfélnek, hogy most nem szolgálom ki mert nem tudok úgy számolni hogy a másik ügyintézővel éppen ordít a panaszos ügyfél. Ráadásul van nem kevés olasz ügyfelünk, na ők aztán tudnak beszélgetni :-)

Muszáj kizárni a zavaró tényezőket, csak magammal meg az ügyféllel szúrok ki, ha elszámolom magam.

2013. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

hát egész nap ugy könyvelni, ?

én nem tudok ,

2013. nov. 8. 18:11
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, avlószínűleg neked alacsonyabb az ingerküszöböd, vagy rosszabb a koncentrációs képességed.


Egy multián voltam, 15-en voltunk egy kis irodában. El tudod képzelni... de senkit nem zavart a munkájában.

2013. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!