Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan, mivel töltődtök fel...

Hogyan, mivel töltődtök fel munka után?

Figyelt kérdés
Nekem eléggé "lent" szokott lenni a hangulatom. Nektek van utána energiátok bármit is csinálni?
2013. nov. 7. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
benyomok egy vödör vanilliás karikát...tudod a nagyobb hipermarketekben lehet kapni 1 kg os kiszerelésben...de ez csak nagyon nagy baj esetén, mert hatalmas energiát csinál bennem:)
2013. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

rögtön utána ahogy hazaérek alszom 1-másfél órát,hogy elfelejtsem az egészet,kitöröljem az egész napot.

aztán mintha mi sem történt volna elkezdek edzeni és közben jól érzem magam.

utána egy jó meleg fürdő,kajálás,esetleg dugás és megnézek egy jó filmet a nőmmel,vagy netezek.

akár maximálisan boldog is lehetnék,ha nem utálnám a munkám.

2013. nov. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom te mennyire engedheted meg magadnak, de nekem amikor dolgoztam minden nap 1 óra alvás munka után sokat segített.
2013. nov. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nálam attól függ milyen munkát végzek. Ülő munka után mindig valami sportos,mozgó tevékenység Pl: biciklizés, uszoda stb. 8 vagy ennél több állás, menés után viszont csak ülve végezhető tevékenységek vagy alvás jöhet szóba.
2013. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy jó kis birka baszással mindenek felett
2013. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dehogy a kecske jobb, nézd meg a kecskés videót a neten:)
2013. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!