Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan viszonyultok ezekhez...

Ti hogyan viszonyultok ezekhez a dolgokhoz többi alul?

Figyelt kérdés
Hogyan viszonyultok azokhoz a munkatársakhoz akiknek ki van adva 1 bizonyos munka de nem akarják megcsinálni időbe másikra várva van megcsinálva és utána már megyen árulkodni hogy mi nem voltunk hajlandóak megcsinálni nekik segíteni mert ők lusták voltak össze dolgozni hogy időbe kész legyen ?
2013. okt. 26. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Munkakörömből adódóan ilyen nem gyakran fordult elő, de én meg szépen megmondanám a főnöknek, hogy mi a helyzet.

Amelyik munkahely meg olyan, hogy a normális munkahelyi légkör nincs meg, ott meg még a mai válságos időkben sem szabad maradni. Hosszabb távon ez az egészségedre és a jó híredre mehet. Az meg nem éri meg.

2013. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos gyakori probléma ez is. Nem tudom, hogy miért viselkednek így az emberek mostanában, szándékosan gátolják a munka egészséges menetét.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval.

2013. okt. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ebbe igazatok van de tegyük fel sikerül egy jobb munkát vállalnod valamivel több pénzér akkor ezek az emberek pont ezért beszélnek rólad szóval valahogy mindig a központba van
2013. okt. 26. 17:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak bosszantani akarnak hogy elrontsd a munkát és azzal is mehessenek a főnöknél bemártani.


Minden munkahelyen van aki irigy valamiért másokra, például párkapcsolat, jobb iskolai végzettség, jobb kocsi, lakáshitel hiánya és hasonlók miatt, ezért mindenféle cseszegetést kitalálnak hogy kitoljanak a másikkal, ne is figyelj rájuk.


Azzal is találkoztam már hogy első pár napban barátságosan jön oda beszélgetni, kérdezgetni hol lakom meg milyen iskolába jártam, normálisan válaszolgatok neki, aztán pár hét múlva azt hallottam vissza hogy már az első napon felvágtam vele hogy érettségim van...

2013. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ezek saját magukat hazudtolják meg én ki veszem az értelemstéget belőlük ők meg magukat árulják én ekkor csak nevetek de valamilyen szinten idegesít hogy ilyenek jár a szája nem az aki tényleg dolgozik
2013. okt. 26. 17:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Elöző helyemen nálam is ez volt, én a lelkemet kitettem és én kaptam meg hogy nem dolgozok, aki meg már délután 2 kor otthon meresztette a p.... a fél 5 ös munkaidőbe és ténylegesen nem csinált semmit(ügyfelei hónapok óta nem látták )az volt a jó.Totál szétzilálták a munkahelyi légkört amit szerettem
2013. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de ezek sose fognak rá jönni hogy semmi értelme ezeknek amit csinálnak mert 1 bér van a 48500ft nettóba amit kapunk ! nekem az év végéig van szerződésem itt de meggondolom hogy januárba meghosszabbítom e amiatt hogy ilyen hulladék emberek dolgoznak bent ! Persze tőlünk kérdezte meg a főnök hogy mi mit csináltunk egész nap ezt azoktól kelet volna akik csinálták a feszültséget szerintem .Ezért mondom minden kollégámnak nem szabad mindet elmondani a főnöknek akár hol van az ember !
2013. okt. 27. 06:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Közmunkán vagy?
2013. okt. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen !
2013. okt. 27. 06:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!