Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy szokjak vissza a sulis...

Hogy szokjak vissza a sulis élethez?

Figyelt kérdés

Tanulással sosem volt gondom,mindig tanultam,remélem most sem változik.

Már készültem kicsit az év eleji dolgozatokra,de nyáron szinte egész nap gépen játszok,nem vagyok függő,ha szólnak kapcsoljam ki,kikapcsolom,tavaly csak akkor gépeztem ha mindent megtanultam,nem tiltottak el!Bármikor játszhattam volna,mégis félek hogy fogok idén teljesíteni,lesz-e barátnőm lerontok-e miatta,rászokok a gépezésre stb.stb.

Vagy ez jön magától?Lassan de visszaszokom?Tavaly is ez volt hogy féltem,mégis év végén jeles lettem.


2013. aug. 30. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Pingvinvár gyere velem táncolni egy jót és amikor már elfáradtunk akkor behányunk a fűzfa alá egy mosó medvét.Utána készen állsz a sulira
2013. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gyémántlány ***** válasza:

Nehéz az eleje, természetes, hogy kétségbe esel az előtted álló hosszú hónapokra gondolván, de hidd el, minden rendben lesz. Az első három-négy nap nehéz, utána már nem gondolkozol rajta, csak csinálod. Ne félj ennyire a jegyeid miatt, ha rendesen foglalkozol a tanulással és egészséges mennyiséget töltesz a gép előtt, minden oké lesz.

Lassan visszaszoksz, persze. Kitartást neked és mindenkinek aki holnap kezdi újra a sulit! :))

2013. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!