Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kell beilleszkedni egy...

Hogy kell beilleszkedni egy új munkahelyre?

Figyelt kérdés
Hogy viselkedjek az első napomon? Mit csináljak, hogy könnyen megszeressenek és miről beszélgessek eleve velük? Ez az első munkahelyem, elég zárkózott, csendes típus vagyok, viszont nem szeretnék kirekesztett, unalmas, csendes, visszahúzódó lányka lenni, aki mindig egyedül ebédel és nem tud senkivel sem beszélgetni. Hogyan illeszkedjek be? Miként fogadhatnának jól?
2013. aug. 26. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Elõször is nem beszélgetni megyünk a munkahelyre, hanem dolgozni. Legyél az,aki vagy, nem kell okoskodónak mutatkozni, föleg elsõ nap!
2013. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is néhány napja kezdtem a melóba, igaz nem az első hely de én úgy is álltam hozzá a dolgokhoz, van egy társam akivel együtt kell dolgozzak, ő kérdezett, válaszoltam, beszélgettünk, megmutatott mindent mit hogyan kell csinálni, mi merre van. Beszélgettünk dolgokról aztán végül jól kijövünk eddig a jelek szerint. A többi kollégával is el vagyok.

Lényeg hogy add önmagad, ne okoskodj, csináld amit mondanak, persze ne hagyd hogy csicskáztassanak, légy nyitott mindenre, ha szünet vagy menj közéjük hogy lássák hogy ott vagy és beszélgetnél velük. Hidd el kifog az alakulni szépen.

Nem kell ettől félni, tudom hogy az elején rossz meg minden, de hamar bele lehet rázódni az új környezetbe.

Régi munkahelyemre is úgy mentem hogy féltem mindentől hogy mi hogy merre lesz stb... Aztán pár nap alatt úgy belerázódtam a dolgokba hogy már szívesen mentem a munkahelyemre. Igaz hogy a munkaköröm egy ocsmány unalmas meló volt, de a társaság miatt megérte.

2013. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!