Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kérdés együttérez velem...

A kérdés együttérez velem valaki vagy velem lehet valami sulyos probléma?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen szokás köszönni a másiknak elöre és tegeződni is, én nem rég kezdtem és eleinte még jópofának tünt a dolog de mostanra frászt kapok töle, hogy mikor az 50. embernek hellozzok 2 perc alatt,vagy ha kimegyek dohányzoba ott áll egy kisebb tömeg nem számit hogy már találkoztam velük aznap,vagy hogy felével nem is dolgozom együtt rámnéznek és elvárják,hogy odalökjek valamit,már utalgattak is rá,szerintem flegma nagyképü parasztnak néznek,velem van a probléma?
2013. aug. 17. 18:50
 1/10 A kérdező kommentje:
merthogy, van hogy nem köszönök vissza ennek annak
2013. aug. 17. 18:55
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki bemegy valahova, köszön. Ha naponta 10-szer megy be (munkahelyen), akkor is. Alapvető udvariassági forma. Ha nem tegeződnétek, köszönni akkor is kéne.
2013. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem visszaköszönni meg kimondottan bunkóság.

Nem lesz hosszú életű a pályafutásod azon a helyen - ha a főnökhöz eljut, hogy a többiek szerint bunkó vagy, az első adandó alkalommal repülsz, illetve leépítéskor te leszel az első.

2013. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bizony, nem köszönni, nem visszaköszönni kifejezetten bunkóság. Az ilyen terjed is az irodában, persze az illető háta mögött és nem szép jelzőkkel illetjük..
2013. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szép hogy itt tartunk,az alapján mérlegelnek hogy milyen udvarias vagyok nem pedig az elvégzett munka minösége után,gratulálok ennek a világnak
2013. aug. 17. 19:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem minek 1000-szer köszönni. Suliban engem is kiakaszt, hogy ha találkozunk 1 nap tízszer vagy elmennek mellettem mindig köszönnek minden szünetben. De sztem tényleg bunkóság egy kicsit nem visszaköszönni.
2013. aug. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
olyan is van,hogy jön velem szembe találkoztunk már nézzük egymást,hogy köszönjünk egymásnak akkor vagy ne szemezünk aztán mindketten lesütjük a szemünket ez kicsit vicces szituáció
2013. aug. 17. 19:26
 8/10 anonim ***** válasza:
sztem egy kicsit ciki szituáció. azért néz rád, mert várja, h köszönj.
2013. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És annyira fárasztó lenne amúgy?
2013. aug. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem az hogy fárasztó hanem ha már egyszer köszöntem neki aznap akkor most megint minek
2013. aug. 18. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!