Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy összefogásho...

Mit szólnátok egy összefogáshoz a Földet érintő problémák miatt?

Figyelt kérdés
Elsőre furán hangzik, de gondoltam itt Gyakorin biztos találok pár embert, akit ugyan úgy érintenek ezek, mint engem. Gondolok itt éhezésre, munkanélküliségre, CO2 kibocsátásra...stb.-re. Akár levélben is megoszthatnánk egymással az ötleteinket. Előre is bocsánat azoknak az embereknek, akik hülyeségnek tartják , de azért remélem pár ember érti mit akarok.

2013. aug. 16. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Abszolút nem tartom hülyeségnek, de pár jelentéktelen átlag magyarember nem hiszem, hogy érdemben hozzá tud járulni a világ problémáinak megoldásához. Azért szorítok!
2013. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Iiigen, biztos ezt gondolták a Greenpeace, és a többi környezetvédő csoportosulás alapítói is. Szerintem inkább lépj be az egyikbe!
2013. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már nagyon sok ilyen van. Egyszerűbb lenne hozzájuk csatakoznod, mit újat kezdeni.
2013. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem hinném hogy sok ilyen csoport van. egyébként ezek engem is érdekelnek de sajnos szinte semmit lehet ezek ellen csinálni. nem akarlak lebeszélni, csak ... ahhoz az emberiség elég nagy részének meg kéne változnia.
2013. aug. 17. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!