Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni az ilyen...

Mit lehet kezdeni az ilyen rosszindulatú munkatársakkal? Én már nem sokáig bírom lelkileg.

Figyelt kérdés

Egy olyan gyárban dolgozok ahol csak nők vannak, kb 80-an vagyunk. 21 éves vagyok, és legtöbben 40 év felettiek, ilyen fiatal mint én nincs is. Egész nap egymás ócsárolása megy, akár szemtől szembe is. Rám is rámszállt 2 nő már az elejétől kezdve, egész nap velem akarják el végeztetni a saját munkájukat is, rám fognak dolgokat, hibákat, amit nem is én követtem el, minden lépésembe bele kötnek, és futnak minden nap a műszak vezetőhöz hogy sorolják neki a vélt vagy valós hibáimat. Az egésznek a lényege, hogy ez a műszakvezető nagyon jó barátnőjük ennek a 2 nőnek, nem is beosztottként kezeli őket egyáltalán, gondolom ezért is merik ezt meg csinálni. Persze mindent el hisz nekik, és már fenyeget hogy nem sokáig lesz maradásom ha nem változok meg, mindezt olyan dolgok miatt amik színtiszta hazugságok. :/

Egyáltalán nem szeretnék itt maradni, de teljesen reménytelen hogy más munkát találjak, ez is 7 hónap keresgélés után sikerült.


2013. jún. 9. 17:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, szerintem te egy férfi vagy. A nő a nőnek hiába udvarol és mond szépeket, a másik nő nem ezt akarja, hanem, hogy lássa, hogy a másik nő "elvérzik". Csak ezzel lehet neki örömet okozni.
2013. júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!