Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A boldogság vagy a biztonság...

A boldogság vagy a biztonság fontosabb?

Figyelt kérdés
Világéletemben szabadúszó nyelvtanár voltam, mindig kerestem annyit, amennyire szükségem volt. Két éve állást kaptam egy cégnél. Már nagyon unom, nem az én világom, gyűlölök az irodában ülni, ráadásul eredetileg fordításról és tolmácsolásról volt szó, újabban meg már a papírmunkába is állandóan be akarnak vonni. Viszont akárkinek mondom, hogy otthagynám, mindenki megrökönyödik, mert részmunkaidős állás, és ahhoz képest nagyon jól fizet. Tudom én, hogy ahhoz képest istenes, hogy mások 10-12 órát dolgoznak minimálbérért, de én utálom, hogy nem vagyok szabad, hogy nyáron is dolgoznom kell (eddig nyáron mindig utazgattam), ráadásul lenne lehetőségem szabadon (meg)élni. Te mit tennél?

2013. máj. 24. 16:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem a boldogság.


Hiába van meg mindened, ha belül folyton hiányérzeted van, sírnál, és leginkább a Szomorú vasárnap című dallal tudsz azonosulni. (ami szerintem nagyon jó, de nem akarok azonosulni vele többé :( )


Úgy éli meg szerintem élni, ha van, amit szeretsz csinálni, és azért mindent megteszel. Bár anyám is megértené ezt...:(


17/L

2013. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kedves tizenhétéves, tökéletesen egyetértek veled. A Szomorú vasárnap c. dallal egyelőre nem tudok azonosulni, a hétvégéim vidámak, olyankor nem kell bemennem az irodába. :)
2013. máj. 24. 17:16
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen a boldogság,utazgass, élvezd az életet,ne szenvedj egy olyan helyen amit utálsz!:)
2013. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!