Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem érzem magam szomorúnak?

Miért nem érzem magam szomorúnak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy egy nagy szar az életem de nem vagyok szomorú xDD

És komoly szar...A barátnőimmel és anyával sokszor veszekszem..Ja és anyagilag se állunk jól.Sok mindenre szükségem van de nem tudok semmit se meg venni amit szeretnék.Na meg tetszik valaki de le se szar bárhogy nyitok.De nem érzem magam szomorúnak:DDD DE miért nem?



2013. ápr. 8. 21:09
 1/7 HEndre válasza:
Dr. House tudná a választ. :) Komolyabbra fordítva:Vagy annyira optimista vagy,hogy nincs az a gond,ami szomorúságra sarkallna, vagy a szomorúság,mint olyan,egyszerűen nem alakul ki nálad.Ennek lehetnek orvosi okai is. De ne is légy szomorú! Emberek sokasága megadna bármit azért,hogy ilyen körülmények között ne legyen szomorú!
2013. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) Szerintem azért mert bennem a jó dolgok maradnak meg :D Amúgy 14/L vagyok:)
2013. ápr. 8. 22:03
 3/7 anonim válasza:
addig jó kislány :D
2013. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mi van? Jó kislány?Na meg még a zene segített a legtöbbet.De amúgy ezt hogy érted hogy jó kislány?:D
2013. ápr. 8. 23:00
 5/7 A kérdező kommentje:
óóó leesett, Addig jó,kislány :D
2013. ápr. 8. 23:01
 6/7 anonim válasza:

:D

de egyébként jó ez a hozzáállás.sokan nyafognak minden sz*ar dolog miatt....Szóval jól csinálod.Pozitívan :D

2013. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hahha :DD Én se voltam mindég boldog...de upc-re váltottam át a TV-m :DDD
2013. ápr. 9. 22:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!