Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan hogy azt...

Volt már olyan hogy azt mondtad eleged van a munkahelyeden? Hogy már tele van a hócipőd?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 16:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én kb. 4 ember munkáját végzem naponta, egy fizetésért.Undorító helyzet.Olyan vagyok minden nap végén, mint a mosott sz@r, pedig még itthon is helyt kell állni.
2013. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Volt, de nem kis szinten. Meghalt egy családtagom, aki nagyon közel állt, hozzám, talán ő állt hozzám a legközelebb mindenki közül és kiakadtam. Másnap, amikor bementem, végig bőgtem az egész napot. Amúgy boltban dolgoztam és nem tudtam beállni a pultba, mert bőgtem. Ez ment kb egy hétig. Ráadásul az egyik hülye kollégám állandóan szívatott engem rosszindulatból és egyik nap besokalltam, mert azt akarta elérni, hogy az így is korlátozott szünetemen, fél órán túllépjek, mert feltartotta a sort a kasszában. Akkor megfogtam az összes terméket, ami a kezemben volt, visszabaxtam a helyére az összeset, de úgy, hogy visszapattant és elhúztam cigizni. Romlott le a teljesítményem, nem érdekelt semmi, nem igyekeztem, az sem érdekelt, ha lecsesztek, meg ordibáltak velem, vagy szívattak. Nem lettem depressziós, de teljesen elvesztettem a motivációmat és sz@rtam az egészre. 100% nihil:)
2013. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyen időszakaim. Pedig a munkahelyem alapvetően jó, csak 4 órát vagyok ott, jól fizetnek, a kollégák is aranyosak, de a kötöttséget sokszor nehezen bírom.
2013. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Engem csak a kollégák tartanak vissza, mert tök jó közösség a miénk, csak a meló szar. Irigyek is ránk rendesen a többi munkatársak.
2013. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Buga válasza:
Persze,nem vagyunk munkatársak?
2013. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Volt. Az akkori főnöknőm őrjöngött minden ok nélkül a dolgozókkal. Nem sokkal később szívinfarktust kapott, de túlélte. Azóta az említett felettesem nyugdíjba ment, a céget pedig felszámolták.
2013. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen. Gyakorta.

Nyári szabira mentem, jelenlg betegszabin vagyok, kezelések miatt.

2017. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!