Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Karácsonyi vacsora, de többi...

Karácsonyi vacsora, de többi lent?

Figyelt kérdés
Valszeg más megyében lesz, mert más telephelyekről is lennének ott emberek. Elvileg nem kötelező menni, de nem gáz szerintetek ha pl csak én mondom egyedül, hogy köszi, de nem? A többiek valamiért tök lelkesek, de én nem igazán, 3 hónapja sem vagyok itt. Ha nem kellene sokat utazni, nekem teljesen okés lenne, de nálam az kiveri a biztosítékot, hogy x helyen dolgozok, de véletlenül sem a környéken lesz a vacsora. Azt meg oldjam meg hogy jutok oda el és onnan haza. Tekintve hogy akár 1 órás is lehet az út a forgalom miatt, nem akarom mással sem elvitetni magamat, mert volt aki felajánlotta. Nálatok volt már hasonló és ha igen, lett-e bármi következménye, hogy nem mentetek?

#Céges hülyeségek
ma 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Komolyan egy óra közelekedés a sok? Ezen hisztizel?
ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1: Már hogy ne lenne sok? Mit gondolsz miért nem egy olyan helyen dolgozom, ahova ennyit kelljen utaznom, akár nap mint nap? Mert nekem az úgy nem jó!
ma 13:21
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
karácsonyi vacsorára utazol, nem melózni kisfiam. Évente egyszer...
ma 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Nincs olyan kollégád, aki el tudna vinni? Mert az oké, hogy valakit, akinek nincs arra dolga, nem akarsz megkérni, de közvetlen kollégával menni oké a dolog. És de, jól érzed, egy egyszeri 1 órás út miatt gáz lenne azt mondani, hogy nem, főleg, hogy ilyen kevés ideje vagy ott.
ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3: Én azt majd eltudom dönteni magamnak mi fér bele és mi nem "kisfiam".
ma 13:27
 6/10 A kérdező kommentje:
4: Nem tudom pontosan, de valahogy haza is kell jutnom, nem összesen 1 óra, nem is tervezek sokáig ott maradni. Szerintem meg az gáz, hogy ez mindenki szerint rendben van, hogy én majd saját költségen jussak el valahova ahova mondják.
ma 13:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"nem kötelező menni"

Akkor mi a kérdés?

Én eleve nem mennék ilyenekre, mindegy hogy hol van. Ha munkaidőben a munkahely területén van, akkor megyek, amúgy felejtős.

ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7: Én is így lennék vele, csak az a bajom tudod, hogy mint írtam nem régóta vagyok itt, nem ismernek. Ha nem így lenne eszembe sem jutna elmenni munkaidőn kívül, saját költségen. Sajnos a főnökség nem nézné szerintem jó szemmel, hogy csak én húzom ki magamat, mert nem kötelező.
ma 13:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nyűg, akkor ne menj. Én is utáltam mindig az ilyeneket, ha nem vagy ott, az baj nekik, ha ott vagy, a kutya nem szól hozzád.
ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne menj el, mondd, hogy hivatalos vagy másik programra, vagy vigyáznod kell a gyerekekre, mert a férjed is akkor megy munkahelyi karácsonyi vacsorára, vagy be van fizetve valamilyen üdülés, amire elutazol, bármit is mondhatsz, ne menj és kész.
ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!