Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hajléktalanokat keresek a...

Hajléktalanokat keresek a III. kerületben! Tudnátok pontos helyekkel segíteni, ahol biztosan vannak?

Figyelt kérdés

Szenteste szeretnék ételt, forró teát vinni néhányuknak, de most a kitiltások miatt nem tudom, hogy hol találok biztosan hajléktalanokat. Ha tudtok konkrét hely/helyek ajánlásával segíteni (a III. kerületben vagy a közelében), akkor nagyon megköszönöm.

Boldog karácsonyt mindenkinek!



2013. dec. 23. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem találsz konkrétan az utcán,aluljáróknál ilyen embereket,akkor támogass olyan szervezeteket akiknek ez a feladtuk. És már akkor is jobb lehet a kedved hogy segítettél rajta. (és bocsi tudom nem ezt kérdezted)
2013. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy nem a kérdéshez írok. Első válaszoló! Szerintem a kérdező csinálja jól, hogy az embereknek segít. A felajánlások nagyon nagy része elúszik, pár forintot kapnak a szegények. Ne támogass ilyen csoportokat.
2013. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne támogass csoportokat. Azok a támogatás nagy részét csak lenyúlják. Ez minden ilyen szervezetre igaz.
2013. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok igen tudom igazad van akkor,ha odamegy és odaadja nekik akkor biztos megkapják. Csak,ha ez nem sikerülne akkor másodlagos megoldásnak azért jó. (OFF téma: -De kevés ilyen rendes ember akad,aki így segíteni próbál mint a kérdezőnk)
2013. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én szenteste szeretnék vinni nekik néhány falatot, mert aki ilyenkor is az utcán van, az tuti, hogy rászorul!

Nem nagy dolog, megkenek néhány kiló zsíroskenyeret, forró teát és elindulok. Csak jó lenne még meleg teával odaérnem.

Nyilván előbb-utóbb találok, de ha van konkrét hely, az mindenkinek jobb lenne.

2013. dec. 23. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
A moszkván(kálvin tér)-en az év 365 napjában találsz hajléktalanokat.
2013. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!