Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Számítógép előtti munka...

Számítógép előtti munka bizonyítottan zombisodáshoz vezet?

Figyelt kérdés
7 éve dolgozok számítógép előtt és nem ismerek az arcomra. Lefolyt, színtelen az arcom, táskásak a szemeim. Ez mindenkinél bekövetkezik? Mi lehet az oka? Gyorsítja az öregedést?
ma 12:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

8-as írd be a googlebe, hogy kék fény hatásai, milliónyi lapot kihoz.


De nyilván biztos nincsen szemkárosító hatása, és csak a kapitalizmus gyártmánya, hogy a szemüvegesekről még egy bőrt lehúzzanak a kék fényvédő réteggel, meg a kék fény szemüvegekkel.

ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem keresgetek, nincs do your own research és egyéb alusipkás lózungok. Állítottál valamit, támaszd alá. Nem, marketinges bullshit nem alátámasztás.
ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#11: most miért szólsz vissza? Csak mert megkérdeztem, honnan van ez a megállapítás? Ez ekkora probléma?
ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


12-es érdekes módon az összes optika. Marketing? Lehet. De az amit te csinálsz, na az nem érvelés. Én is mondhatom bármelyik mondatodra, hogy bullshit, támaszd alá. Támaszd akkor alá, miért bullshit? Szemorvos vagy? Ja nem? Akkor?


8-as ne haragudj, azt hittem az előtted szóló kötekedő vagy te is. Az neki szólt lényegében.

ma 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!