Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Apukám nagy nehezen talált...

Apukám nagy nehezen talált fél éve munkát. Rendszeresen meló előtt is iszik, kocsmazik. Mindig délutános ,fel 12 re megy dolgozni . Előbb utóbb baja lesz belőle?

Figyelt kérdés
Rendszeres ez a dolog. Csoda hogy nem veszik észre. Bár portás egy suliba de akkor se előtte kéne inni. Nem matt részeg de van benne azt érezni, mert be alszik és kiabál mindig velem.

okt. 21. 11:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha úgy megy be hogy van benne hogyhogy nem veszik észre ?
okt. 21. 11:04
 2/7 A kérdező kommentje:
Hétvégén is mindig kocsmázik, nem túlzok mert én is iszok néha de nem mindennap és nem ennyit. 53 éves az apám.
okt. 21. 11:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Már baja van. Apukád alkoholista.

Ha ráadásul még agresszív is, akkor előbb utóbb biztosan baja lesz.

A munkahelyén is idővel észre fogják venni, ha tényleg látszik rajta.

okt. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van baja már most, ahogy írták. Viszont fura, de vannak olyan munkahelyek, amik pont leszarják, én dolgoztam egy bio(!)áruházban, szóval gondolhatod, a vásárlók nagy része az egészségtudatos, gazdag réteg, a maradék meg az idősek a sok homeopátiás vitamin meg minden szar miatt, meg stb, szóval nem a város alja járt oda. Ehhez képest a bejáratnál a biztonsági őr meg valamelyik irodista srác rendszeresen a recepciós pultban ültek és söröztek. Ha szolidak akartak lenni, akkor bögréből itták, de nyilván a szaga érződött. A biztiőr elvileg jó haverja volt a nagyfőnöknek, lehet ezért hagyták nekik, de azért elég furcsa volt, hogy egy egészségtudatos helyen munka közben isszák a sört mindenki orra előtt.😃

De raktárban is dolgoztam régen, ahol volt olyan kolléga, aki folyton bűzlött a piától, pedig azért a nagy részük a kollégáknak ott is normálisabb réteg volt, fiatalok, diákok egyetem mellett, stb. Sok helyen úgy vannak vele, hogy amíg nem csinál problémát, addig nem érdekel senkit.

Ettől függetlenül az alkoholizmus gond, akkor is, ha nem rúgják ki miatta.

okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg az apukád nem fogadja el azt a tényt, hogy Ő alkoholista, addig nem változik meg semmi!

Bizonyára észre vették, mert aki úgy megy dolgozni, hogy előtte betér a kocsmába egy-kettő italra, azt elég erősen lehet már érezni. Ameddig nem csinál problémát, addig megtűrik.

Én egy kisebb cégnél dolgozom, mint csoportvezető, de a piásokat nem tűröm el semmilyen szinten, csak ebben az évben 3 embert rúgtam ki, mert piásan jöttek dolgozni az illetők.

okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen fickót,de elnézik neki mert spicli
okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az komoly. Mennyi vér lehet az alkoholjában?
okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!