Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Zavarna téged, ha a munkahelye...

Zavarna téged, ha a munkahelyeden a közvetlen kollégádnál rendszeresen megjelennének annak családtagjai, barátai?

Figyelt kérdés
júl. 29. 11:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Változó
31 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle jövés-menés és dumálás zavar. Szóval ha a fejem fölött taliznak akkor igen. Ha a közelben vannak és megcsörgetik kollégám hogy menjen ki találkozni, az nem zavarna. De a legtöbb munkahelyen szerintem nem lehet családi-baráti összejöveteleket tartani munkaidőben.
júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Korábbi munkahelyemen a munka jellege és a kolléga családja és barátai miatt kimondottan zavart. Nagyon koncentrálni kellett a munkára, de ott hangoskodtak beszélgettek. Zavart.


Mostani kollégám még rosszabb. Viszont könnyebb munkám van, sok üres járattal. Így nem zavar.

júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik éven mellém raktak egy diákot bedolgozni. Folyton járkált hozzá a pasija meg a húga, vagy ő ment hozzájuk. Már szóltam neki, hogy engem nem zavar, hogy koketál, de a munka így nem halad és mivel nekem készít elő, így én sem haladok. Csak a száját húzogatta. Szóltam a főnöknek, sose kellett többet nálunk dolgoznia.

Szóval igen, zavar.

júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem írtad, hogy pontosan miben zavarnak, így nem igazán lehet válaszolni.

Ha az van, amit az előzőek írnak, akkor igen, zavaró, szólni kell.

Ha viszont semmilyen munkában nem befolyásolnak, akkor inkább személyes sikertelenséget vetítesz ki, mert hozzád nem jár be senki.

júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es azért nem írtam meg mert elméletben tettem fel a kérdést, nem vagyok érintett, nálunk ilyen nincs. Viszont ha máshol van ez, kíváncsi voltam, hogy kezelik.
júl. 29. 12:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Kevés a hely, ha már ketten jönnek, nem férnek el.

Ha hangosak, akkor zavarnak.

júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
De egész pontosan milyen megjelenésre gondolsz? Odajönnek a munkaterületre, és ott időznek, trécselnek? Vagy a kolléga kimegy eléjük a bejárathoz? És pusztán a megjelenésre gondolsz, vagy arra, hogy a kolléga emiatt félbehagyja a munkát?
júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7-es ebből most kizárólag az általad először említett jelenség érdekel. Ha odajönnek és ott a helyszínen beszélgetnek a többi kolléga jelenlétében. Mert ez kihathat a másik ember munkavégzésére is. Ez zavaró vagy nem, ha ez meghatározott rendszerességgel történik?


De ismét leírom hogy ez a kérdés saját esetemben elméleti, akinek vannak ilyen tapasztalatai az meg leírhatja

júl. 29. 13:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Volt olyan munkahelyem, ahol nem zavart volna (pl. amikor diákként dolgoztam plázás standnál)... de most igen. Egyrészt irodában dolgozunk, nagy koncentrációt igénylő munkakörökben, van, aki épp meetingben... akkor baromira zavarna, hogy valakinek ott futkározik a gyereke vagy a férje, felesége ott csacsog. Másrészt meg bizalmas infókkal is dolgozunk, én nem érezném magam olyan jól, ha vadidegeneknek lenne hozzáférése, rálátnának bizonyos dokumentumokra, adatokra.
júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk megvan ez: a főnök nem foglalkozik velük, egy másik szinte vagyunk, így a kolléga párja majdnem napi szinten bedzsal, de az anyja, a pulyái is jártak már bent. Elég putris egy munkahely, de mivel a főnök nagy ismerőse az egyed...
júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!