Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bejelentenéd ezt a boltba?

Bejelentenéd ezt a boltba?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy áruházban vásárolni.

A hentes pultban az eladóhoz oda ment egy ott dolgozó, aki már pont végzet és kért 2 kg x húst.

Én pont azt kértem, de negyed kg-ot. Erre, rátette az én árcédulámat a 2kg húsra, majd nyomtatott nekem is ki egy másikat. És ott röhécseltek...

Te mit tettél volna? Ez lopás. És meg károsítás.


ma 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Tolvajtól lopni nem bűn.

Ha tudnád miket művel az áruház összes főnöke, tulaja, kisfőnöke...

Én ugyan ilyet nem csinálnék, de nem is szólnék érte.

Nekem rendszeresen egy helyen a srác mindig másnak a kedvezményét rakja a vett cuccaimra.

Ami szabadrablást meg művelnek a hazai boltok, én egy ilyet meg se hallanék.

ma 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Milyen hentespult és áruház volt nyitva október 23-án?
ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ütném bele az orrom, de nyilván patkányság lopni a munkahelyedről.
ma 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bejelenteném. De mondjuk a pénztárosnak is kötelessége figyelni, hogy 2 kg (pl csirkemell) nem lehet csak 1000 Ft.
ma 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne legyél álszent. Lemerném fogadni, hogy egy elrontott árazású (így akár ezrekkel olcsóbb) terméket te is azonnal kosárba tennél ahelyett, hogy rohannál szólni az ügyfélszolgálatnak, dolgozóknak, hogy hiba történt. Senki sem szent, annak ellenére, hogy nem szép dolog.
ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem keverednék bele inkább ilyenbe. Nem volt tisztességes dolog, valószínűleg a kamerák is látták, de nem mennék ilyen miatt szólni bárkinek is.
ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, én a saját dolgommal szoktam foglalkozni.

Esélyes, hogy tudnak róla.

ma 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most eszembe jutottak azok az idők, amikor még ennyire sem figyeltek a multikban semmire, mint most. Az egyik Tescoban összejátszottak a dolgozók és a zacskós leves kódjával hozták ki a TV-t. Ennek már 15 éve, de biztos vagyok benne, hogy most is tudnak játszani. Minden munkahelyen lopnak, csak máshogy. Ismerek takarítót, aki a tisztítószereket hozza ki, ismerek hentest, aki tonnaszámra hordja haza a családnak a húst. És hogy saját példát is mondjak, dolgoztam olyan helyen, ahol pofátlanul írogatták a túlórákat a dolgozók a csoportvezető tudtával, holott a fele nem volt igaz annak, amit beírtak. Üzemi területről hazahordták a dolgokat, de élelmiszergyárban is ismertem olyat, aki kihordta a dolgokat és ismerősöknek árulta. Soha, senkit nem köptem be, mindenki a saját bőrére játszik, ha a hasznából nem nyerek semmit, amit összelopkodott, akkor miért kéne a bukását előidéznem?
ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!