Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek,milyen stresszoldó...

Kinek,milyen stresszoldó technika vált be?Mi a legjobb módszer az elengedésre? Adott egy jó munkahely, jó kollégák, jó fizetés, megfelelő munkakör. Mellé egy elviselhetetlen főnöknő,borzasztó labilis viselkedéssel. Hogy tudom figyelmen kívül hagyni?

Figyelt kérdés
Pusztán miatta nem szívesen mondanék fel. Viszont hihetetlen fel tud bosszantani. Biztos, hogy van valamilyen személyiségzavara, egyik percről a másikra változik a hangulata. Ha éppen lekezelően vagy ingerülten szól, nagyon felhúzom magam (általában magamba folyton), sokszor felmerül, hogy ezt nem vagyok hajlandó elviselni. Viszont sajnálnám, mert rajta kívül minden klappol. Van olyan módszer, amivel ki tudom kapcsolni magamban azt, hogy hatással legyen rám? Kinek, mi vált be?

okt. 15. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
fasz kell neki
okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is ezt szoktam mondani magamban. 🤣

Legalább 2,hogy fájjon....

De ebben nem tudok neki segíteni.

okt. 15. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Minden reggel és este meditálj és imádkozz érte.
okt. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Nálam a box és a motorozás vált meg megtanulni l.szrni bizonyos dolgokat. De azért állj ki magadért határozottan!
okt. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hú, a box az jó ötlet, köszi. Biztos nagyon jó feszültség levezető!

Igen, ez utóbbit jó volna megtanulni asszertív módon.

3# A meditáció biztos hasznos.

Imádkozni érte? Az a baj, hogy nem menne őszintén... Imádkozni pl. egy beteg gyermek gyógyulásáért tudnék, nem pedig egy egészséges, sikeres, gazdag cégtulajdonosért, aki pusztán nem képes uralkodni a saját érzelmei felett.

okt. 15. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Spangi
tegnapelőtt 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!