Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehetséges munkát találni 50...

Lehetséges munkát találni 50 felett nőként, protekció nélkül?

Figyelt kérdés
Amikor megszűnt a munkám, külföldre mentem dolgozni. Családi okokból ismét visszamennék Mo-ra. Számítógépes adm. munkát végeztem, de mást is elvállalnék középfokú végzettséggel és 2 nyelv tudással. Kinek mi a tapasztalata elhelyezkedés terén? Ezekben a városokban próbálkoznék kereséssel: Győr, Szfv, Veszprém, Budapest.

ma 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Jelenleg Magyarországon csak az nem dolgozik aki nem is akar. Nyilván nem te válogatsz, tehát be kell vállalni a nagyobb ingázást, rosszabb munkakörülményeket, esetleg másmilyen pozíciót, de ha munka kell hogy legyen pénz, az lesz, olyan amilyen.
ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Ez tipikus rokoni munkakör

Esetleg recepciós munkát találhatsz

ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, de nem bármit. Az ilyen konkrét képzettséget, speciális tudást nem igénylő irodai munkákra van a legnagyobb túljelentkezés.

De kereskedelembe, vendéglátásba azonnal fogsz találni munkát.

ma 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Persze, csak nehezen.
ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Lehetséges
ma 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Győrben lakom, itt pl. boltokban állandóan ki van írva, hogy eladót keresnek. Nem hinném, hogy elvárnák a végzettséget vagy a gyakorlatot. Némelyik eladóval beszéltem is, és más jellegű munkakörből jöttek ide dolgozni.
ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy mennyire válogatsz munkák között. Zsíros, tapasztalatot igénylő irodai munkákhoz (pl. ügyfélközpontú projektmenedzsment egy jobb nevű cégnél, ami meg is fizet) ez egy picit kevés. De Budapesten sok munkalehetőség van, és ez alatt nemcsak a nehéz fizikai munkát meg a prostitúciót értem.
ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Édesanyámnak még érettségije sincsen, de remélhetőleg most talált állást. Mondjuk ő 48 éves, de nem hiszem, hogy azon a 2-3 éven múlik.
ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet függ, hogy orszagon belül merre szeretnél, itt dél-keleten elég reménytelennek látom a helyzetet, már az is csoda, ha visszajeleznek, januar óta keresek.
ma 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvtudás sokat nyom a latba. Idegenvezető egy történelmi helyen, recepciós, esetleg butikban eladó ahol külföldiek is megfordulnak.
ma 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!