Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jó munkahelyekre csak protekci...

Jó munkahelyekre csak protekcióval lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
márc. 20. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mit nevezünk jónak?
márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sörpocak ***** válasza:
100%
Inkább úgy mondanám, hogy egyből jó pozícióra csak ajánlással lehet bekerülni. Ebből következik az, hogy protekció nélkül is be tudok kerülni egy jó munkahelyre, de nagyobb eséllye csak az előző pozíciómnak megfelelő szintre, vagy eggyel alatta fognak ajtót nyitni és mászhatom meg onnan újra a ranglétrát.
márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
A protekció csak előny kérdése, ha munkaerőtöbblet van, akkor sokat számít, ha munkaerőhiány van, akkor csak olyan pozíciókban, ami már akkor el lett döntve, amikor kiírták a pályázatot (kötelezően).
márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

?

Mo.-n nincs jó munkahely. A társadalom b*a szét az egész munkahely kérdést. Ameddig ilyen ez a társadalom, addig jó munkahely nem lesz Mo.-n.

márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Nekem sikerült. Elsőre, jó pozíció. Nulla protekció, ajánlás sem volt.
márc. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Jó munkahelyem van és ismeretlenül vettek fel protekció nélkül.
márc. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi a jó munkahely. Én pl. szeretem a munkahelyem... a maga iparágában, multik között picit alulfizet, de ha akár a városi, akár az országos átlagot nézzük, átlag felett keresek + jó a kollégákkal a kapcsolat, van home office (elég sok ráadásul), megvan egy normális munka-magánélet egyensúly, nem érzem, hogy kihasználnának. Sosem volt oda protekcióm. Senkit nem ismertem. Nyelvtudás és releváns egyetemi gyakorlati tapasztalat kellett oda.
márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!