Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni egy idegesítő...

Mit lehet tenni egy idegesítő kolléga ellen?

Figyelt kérdés

Németországban dolgozom,(mezőgazdasági meló, ha ez számít). És van egy magyar kollégám aki állandóan csesztet. Több alkalommal szótlanul vállon űt ököllel amikor épp elmegyek mellette, és nekem jön. A többi kolléga szerint csak játékból csinálja, de ez engem akkor is baromira zavar, és ezt ő is látja de akkor is csinálja. Mit tegyek?


A főnök semmit nem szól, még ha látja sem.


Én már alig merek a kollégám közelébe menni, de nincs választásom mert egy feladatot teljesítünk. Lehet valamit tenni egyáltalán? És ha igen akkor mit?


Válaszokat nagyon szépen köszönöm.

24F


ma 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem utod meg te is? Félsz tőle?
ma 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod neki, hogy legyen szíves fejezze be, mert ha ő viccnek is szánja, neked ez nem vicces. Ha ezután is csinálja, megmondod neki, hogy szólsz a főnöknek, ha nem hagyja abba.

De ez magadtól hogy nem jut eszedbe?

ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Katona Dius ***** válasza:
54%
Én viccből állba öklözném. Aztán megkérdezném, figyi mivan? Vicc volt. Miért nem nevetsz?
ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!