Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha a kollégám...

Mit csináljak ha a kollégám üvöltözik velem?

Figyelt kérdés

Egy előkelő helyen vagyok felszolgáló és a chef mindig üvöltözik velem. Persze nem csak velem, mindenkivel. Oké, hogy ő a főnök a konyhán, de szerintem ezt akkor se engedhetné meg magának.

Már gyomoridegem van, ha a közelébe kell mennem és hiába próbálok mindent jól csinálni, mindig talál valamit ami miatt veszekszik velem.

Ráadásul asperger vagyok (nem tudja senki) ezért én extra módon érzékeny vagyok ezekre. Én soha nem is kiabáltam vissza, mindig próbálok minden ilyen felindulására racionálisan válaszolni. Mármint leüvölti a fejem, hogy miért nem jöttem a rendelésért, mert már kihűl az étel, stb én nyugodt hangnemben racionálisan válaszolok neki. Erre nyilván kitalál egy következő indokot, hogy csinalhattam volna ezt meg azt, szóval keresi a konfliktust.


Mit tehetek ilyen helyzetben? Oké tudom, nem való a vendéglátás aspergeseknek, de ezt még ki tudnám bírni, csak a chef ne lenne ilyen. :(((



tegnap 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Sz'rd le!
tegnap 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Először beszélj vele. Kérdezd meg hogy miért oridbál és mondd el hogy téged ez zavar. Tudom aspergeresként nem könnyű konfrontálódni de akkor is az az első hogy ezt elmagyarázod neki. Ha továbbra sincs változás akkor következőnek már a tulajjal beszélgess el.
tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Mondd neki h nem otthon vagy séf...
tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 a tulajnak a jó barátja, illetve tényleg ettől félek, ha egy kedves ember lenne akkor szolnek neki, de félek hogy így csak benzin a tűzre
tegnap 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok gordon ramsayt nézett :D.
tegnap 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Fel sem merül benned, hogy az ilyen munkahelyet ott kell hagyni??? Fel sem merül???
tegnap 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 ki garantálja, hogy máshol jobb lesz?
tegnap 23:24

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!