Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Alkalmatlannak talált az...

Alkalmatlannak talált az üzemorvos?

Figyelt kérdés
Sajnos az üzemorvos alkalmatlannak talált a pozíció betöltésére. Mindenbe belekötött, pl.: hogy minek voltam kardiológusnál, illetve neurológusnál. Előbbinél magas pulzus miatt utóbbinál fejfájás miatt. Voltak fiatal éveimbe alkoholos problémáim, pl: detoxba kerültem illetve egyszer suicide hajlamon volt részegen(szakítás miatt) De ezek 3-4-5 éves történetek, màr nem iszok egy csepp alkoholt se, tudok viselkedni. De úgy érzem ellettem könyvelve egy labilis alkoholistának. Van értelme másodfokon fellebezni?

tegnap 15:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
EESZT-n, én egyedül a háziorvosi papírt vittem, amin levan írva, hogy semmilyen alapbetegségem, allergiám stb nincs, tehát fizikailag egészséges vagyok. Csak sértőnek tartom az egészet, mert 4 éve ittam utoljára alkoholt és amiatt nem kaptam meg az alkalmasságot…
tegnap 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!