Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Alkalmatlannak talált az...

Alkalmatlannak talált az üzemorvos?

Figyelt kérdés
Sajnos az üzemorvos alkalmatlannak talált a pozíció betöltésére. Mindenbe belekötött, pl.: hogy minek voltam kardiológusnál, illetve neurológusnál. Előbbinél magas pulzus miatt utóbbinál fejfájás miatt. Voltak fiatal éveimbe alkoholos problémáim, pl: detoxba kerültem illetve egyszer suicide hajlamon volt részegen(szakítás miatt) De ezek 3-4-5 éves történetek, màr nem iszok egy csepp alkoholt se, tudok viselkedni. De úgy érzem ellettem könyvelve egy labilis alkoholistának. Van értelme másodfokon fellebezni?

tegnap 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem a múltad miatt vagy alkalmatlan, hanem a jelenlegi egészségügyi állapot miatt. Az mégis csak számít, hogy ha elvárnak egy minimum szintet, azt meg tudni ugrani. És az kevés, hogy te azt állítod képes vagy rá. Aztán ha mégsem, és lefejezed magad, beesel a présgépbe, levered targoncával a százmilliós gépet, akkor meg ott a baj.
tegnap 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És azt miből következteti ki, hogy jelenleg alkalmatlan vagyok? Ő “idézte” a sorokat a múltbeli zárójelentésekből, az alkalmatlan orvosi papíromra.
tegnap 15:14
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Én már onnan levágtam, hogy ezt itt kérdezed.

Neked hosszútávú pszichoterápiában lenne a helyed.

tegnap 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkakör ez ? Ha van esély fellebbezésre, akkor én megtenném, főleg ha más orvosnál lenne a vizsgálat.
tegnap 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Navnál adóellenőr pozíció, igen elmondták, hogy van lehetőség!
tegnap 15:42
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Cserébe te is állapítsd meg róla, hogy leginkább ő alkalmatlan a feladata elvégzésére.
tegnap 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
65%
Ezek hogy derültek ki egyáltalán? Üzemorvosnak semmit nem szabad elmondani. Azt sem szabad engedni, hogy belenézzenek az EESZT-be.
tegnap 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Mert az egy komoly pozicio. Pszichésen stabilnak kell lenni

Szuocid hajlamos, alkoholizmusra hajlamos, neurológiai problémás emberek nem valóak oda.

tegnap 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ő nézett bele a korábbi zárójelentéseimbe, azóta nyilván felnőttem. Nem csinálok hülyeségeket.
tegnap 18:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Az EESZT-n keresztül nézett bele vagy vitted papíron?
tegnap 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!