Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy nyomjam el az érzéseimet...

Hogy nyomjam el az érzéseimet a főnököm iránt?

Figyelt kérdés

Beleszerettem a főnökömbe, aki házas és vannak gyerekei is. Az értékrendem rendben van szerencsére, sose mennék bele semmibe vele, a családja miatt és magam miatt sem.

Én se vagyok közömbös neki, látszik rajta ahogy rám néz és ahogy velem viselkedik. Sokszor kezdeményez beszélgetést nem munkahellyel kapcsolatos témákról, és ilyenkor közömbösen válaszolok. Ő pedig inkább elmegy, mert látja rajtam, hogy csak illemből válaszolok.

Annyira nehéz vele dolgozni. De nem akarom jobban megismerni, mert biztos, hogy rosszabb lenne a helyzet. Felmondani se akarok, mert imádom a munkámat és a kollegáimat is. Hogy zárjam ki őt?


tegnap 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy felmondasz.
tegnap 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Legyél vele továbbra is távolságtartó, de korrekt. Magadban pedig rendezd el ezt az ügyet. Ha helyén vannak az erkölcseid, akkor nem bocsátanád meg magadnak, hogy beleavatkozol az életébe. Idővel kijózanodsz.
tegnap 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress valakit, aki elvonja a figyeled. És ne azért legyél vele távolságtartó, hogy ezzel mégjobban magadra tereldna figyelmed. Ezzel is csak magadat kábitanád.

Nekem is volt valaki, aki iránt gyengédebb érzelmeim voltak. Távolságtartó voltam vele szemben, persze ezálltal ő egyre jobban közeledett, mert nem tudta hová tenni, a pálfordulásomat. És ahogy ő ezmiatt egyre közeledett, nekem egyre csak olyan érzésem lett, mintha ő akarna valamit. Pedig nem, nem erről volt szó a részéről, de én bemagyaráztam magamnak. Szóval ezzel a távolsagtartással figyelj, mert lehet hogy ezzel mégjobban beleloholod magad.

tegnap 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress valaki mást, akibe beleszerethetsz. Van még hal a tengerben.
tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!