Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tetszem a főnökömnek?

Tetszem a főnökömnek?

Figyelt kérdés

A főnököm folyamatosan incselkedik velem, már flörtölésnek is elmenne. Emellett nagyon figyelmes, ha nincs jó kedvem, azt mindig észreveszi, és próbál felvidítani. Sokszor észreveszem, hogy engem néz. Lehetséges, hogy tetszem neki?

Nem tudom hogyan viszonyuljak hozzá, mert ugyan tetszik nekem, de neki családja van. Én nem teszek tönkre egy családot.


tegnap 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

A családot nem te teszed tönkre, hanem ő.

Igen, lehetséges, hogy tetszel neki. Ha szeretd a munkád és munkahelyed, akkor valahogy építsd le. Legyél távolságtartóbb, vagy elhintheted, hogy randizol valakivel mostanában.

tegnap 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Igen, lehetséges hogy tetszel neki.
tegnap 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt rajtad áll, te mit szeretnél.

1. Lehetsz a szerető, ha azt szeretnéd, úgy tűnik ő is vagyik egy kis kalandra, de annyira tényleg ne folly bele, hogy kapcsolat legyen, mert az felvoríthatja az egész családot és már csak a gyerekek szempontjából kérlek ezt kerüljétek el. Az is benne van, hogy az apjuk milyen példát állít a szemük elé, mint férj, ha ez kiderül. De ha belevágsz ne legyen bűntudatod, ha saját házassága, az ő döntése.


2. Felléphetsz terapeutaként is :D mármint ha oda kerül a sor hogy tényleg beismeri az érzéseit, tisztelettudóan de kedvesen kifejtheted neki, miért rossz út az amire lépni szeretne, hátha észhez tér és a fellángolás csillapodik majd elmúlik

tegnap 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
Mert ha igen, akkor mi van? 😶
ma 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Gondolkodj reálisan. Valószínű nem 16 éves a főnököd így ne úgy fogalmazd meg, hogy tetszel neki, hanem, hogy dughatónak tart téged. Könnyű predanak. Naivak. Beetethetőnek. Szép szavakkal, figyelmességgel marós ott tartasz, hogy elgondolkozol rajta, foglalkoztat téged. Valószínűleg nem az első megcsalásának tárgya lennél, de döntsd el re, hogy beállsz-e a csak szexre jó lotyók sorában. Vagy a munkahelyen olyan nő képében akarsz feltűnni, akinek van tartás, tisztelni lehet és komolyan venni. Ha nem ez, akkor a munkahelyen és akár más hasonló munkahelyen is a főnök krvajakent fogsz elhiresulni.
ma 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de ez még nem jelenti azt, hogy ő már tervezgeti, hogyan lépjen félre vagy hagyja el a családját… Ez az első munkahelyed? A férfiak nagy részének baromi jó szórakozás incselkedni másokkal. Néha akár nemtől függetlenül is.😃 Van amelyik kapható lenne szexre, mások csak szórakoznak, itt a balkánon még elmennek a szexuális poénok és társaik. De ha te nem lépsz semmit, akkor nem is lesz semmi. Viszonyulj úgy hozzá, hogy a főnököd egy egyszerű ember. Ha túl soknak ítéled, szerintem nyugodtan szólhatsz neki, hogy azért valami határokat tartsunk, mert neked kellemetlen a flört.
ma 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!