Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek hogy elfelejtsem a...

Mit tegyek hogy elfelejtsem a régi munkahelyemet?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy ott hagytam a régi munkahelyemet amit eleinte nagyon szerettem, 4 és fél évet húztam le az egyik cégnél. Látták hogy odateszem magam minden nap igy egyre több mindent rám bíztak. A végére már a teljes gyártást is a kezem alatt volt. Elég jól is kerestem vele. (Értékesítő, nyomdász, Grafika témakörben mozogtam.


Volt 1 kollégám az volt a főnök csicskása, ha ő mondott valamit akkor a főnök istenitette, de ha valaki mást mondott abban mindig kételkedett. Sok ötletet adtam a könnyebb munka elvégzésében de nekem sose adott igazat, pedig nem voltunk rosszban, csak mindig a másik kollégát istenitette. Kolléga olyan volt hogy mindenkiről mondott valami rosszat ami nem is volt rá igaz.. Amikor mindenki hazament akkor ő visszajött a munkába és mindenki gépén valamit összekevert, vagy elrontott, aztán másnap jöttek a gondok, de mivel a te gépeden történtek a dolgok biztos te vagy a felelős érte, és hiába magyarázták a többiek is hogy nem csináltak semmit, ő mindig elhitette a főnökkel hogy igen is ők voltak.


Annyira megutáltam őt minden nap állandóan provokált, hazudozott dolgokban amik engem érintettek, dolgozzak, vállaljak plusz munkát még a 8 órába is mert nem lehet megállni, ő fele annyit se dolgozott mint én de az nem volt baj sosem. Minden nap mondta hogy unatkozik, és ha kértem tőle segítséget akkor mindig az volt mondva old meg meg hasonlók. Egy pozícióba voltunk. Próbáltam a főnökkel megbeszélni de rám sose hallgatott mindig azt mondta majd megbeszéli a kollégával és majd döntenek. Nem tudom miért istenitette ennyire..


Egyik nap betelt a pohár, nem vagyok agresszív meg verekedős típus de ott aznap annyira felidegesített hogy, inkább be adtam a felmondásom mert már nem bírtam elviselni a dolgokat, és nem csak a kollégát hanem az egész céget az állandó provokálást, és lelkileg teljesen kikészített az állandó hajtás, hogy az embernek nem lehet egy nyugodt perce sem még itthon sem mert állandóan hívtak, és ha nem vettem fel a telefont akkor mindig azzal fenyegetődztek hogy akkor másnap már be se gyere dolgozni stb. Szabadságon nem vettem fel a telefont egy hétig,(ami a szerződésbe nem volt benne) visszamentem csak a fele fizetést kaptam meg, meg hasonlók, csak akkor nem léphettem ki a munkából mert rá voltam utalva.


Felmondtam, elváltunk rendesen nem volt semmi gond. Rá egy évre eljött utánam a volt főnököm és mondta hogy add több fizetést csak menjek vissza mert nehezen tudnak boldogulni, (ugye nem volt egy hülye aki mindent megcsinált) és kár hogy nem hitt nekem meg a többi embernek akik ott dolgoztak (34-en) több panasz érkezett az illetőre stb. Mondtam hogy bármennyit is fizetsz nem megyek vissza mert nem érdekel az a munka. Olyan munka kell ami nem stresszes, elvégzed hazajössz és nyugodtság van.


Erre azt mondta hogy akkor lesz rá gondom hogy ne vegyenek fel sehova sem, mert neki nemet mertem mondani. Nem tudom benne van e a keze de azóta nem tudok elhelyezkedni sehol, okot nem kapok csak elutasítják a dolgokat amiket beküldök, pedig nem abba a pozícióba szeretnék amiben voltam.


Sokszor van rémálmom hogy ott vagyok munkába és csak káromkodok meg veszekszek, ezek az álmok kisértenek mindig, nem gondolok rá de egy héten min 2x biztos erről álmodok és nagyon rég van ez.



#munkahely, kolléga, stressz, idegesség, főnök, cég,
szept. 26. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
42%
Nem elfelejteni kellene, hanem inkább tanulni belőle.
szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!