Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most informatikus (hálózat...

Most informatikus (hálózat üzemeltető) vagyok. Elegem van belőle. Milyen végzettséget nem igénylő, jól fizető munkák vannak?

Figyelt kérdés

Elegem van az ügyfelekből. Úgy tűnik, erősen visszaélnek a fizetett szakember státuszommal, hogy nem verhetem le a fejüket, mosolyognom kell az aljas húzásaikhoz.

Ma kemoterápiára vittem a nejemet. Pénteken szétküldtem, hogy ma nem vagyok szolgálatban. Akik tudták miért, azonnal megrohantak, olyan feladatokkal, amit kértek, hogy máskor csináljak. Na ezekből a húzásokból van elegem.

Ez nem kiugró, csak jól érthető. (természetesen mindenkit udvariasan lepattintottam.)



szept. 16. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én a kamionvezetést tanulnám ki, ha most lennék fiatal.
szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fiatal. 57 vagyok. Nagyon elegem van. Már évek óta fizikai fájdalmaim vannak, ha dolgozni kell.
szept. 16. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor menj EU parlamenti képviselőnek. Be se kell járni melózni és bulizásra is telni fog.
szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahhoz meg nem elég barna a nyelvem. Ennek ellenére, ha tudod hol kell jelentkezni, már indulok is. (Néhányuknál sokkal jobban beszélek angolul)
szept. 16. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:

végzettséget nem igénylő, jól fizető munkák vannak?

Vagy kecske, vagy kaposzta. Foleg 57 evesen.

szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 qborka ***** válasza:

Erősítsd meg az angolodat egy jó középfokra és legyél ügyfélszolgálatos valamelyik IT szolgáltatónál.


Nem tudom,mit értesz jól fizető alatt.

szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!