Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik németben vagy egyéb más...

Akik németben vagy egyéb más országban vannak egyedül, hogy élik meg ezt az egészet? Nem rossz távol otthonról?

Figyelt kérdés

Németországban lakom és dolgozom lassan két éve. Egyedül vagyok és minden napom monoton. A munkámat utálom. Lassan el fogok innen menni és valószínű hazaköltözöm, mert nem érzem azt hogy ez élet lenne. Nincs normális életkörülményem, csak vegetálok. Nincs családom, barátnőm, teljesen egyedül vagoyk.

A szakma amit csinálok nem egy álommeló, nem is fizetnek túl, heti 40 órát. Szabadságot nem lehet megbeszélni mert letépik a fejemet ha megkérdem.

Kicsit sok ez nekem. Úgy érzem nem élet ez így még ha a magyarországi fizetésnél kedvezőbb is. Más is van ilyen helyzetben? Ti hogy vagytok ezzel? Természetesnek érzitek ezt a hosszan tartó átmeneti időszakot?


szept. 15. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Én váltottam más munkahelyre, eszembe nem jutna hazaköltözni. Mondjuk én már 16 éve kint vagyok (Hollandia). Neked nem opció, hogy más helyet keress?
szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az a helyzet nem sok kedvem van itt maradni, nem jön be.
szept. 15. 19:33
 3/14 A kérdező kommentje:

A munkahelyen amikor mentem dolgozni a főnök is megalázott elég durván. Nem tudtam mi tévő legyek, van egy hülye szakmám, abban próbáltam helyt állni, de nem szeretem.

Olyan vegetálásnak érzem az itt élést. Nincs fix lakhelyem, nincs közösségi életem, nincs semmi szórakozási lehetőség. A hétvégi bevásárlás az egyetlen programom. Vasárnap meg meghal minden. Agyrém.

szept. 15. 19:36
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
3: Mert valami kisebb településen élsz?
szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen egy kisebb településen és minden nap bejárok kb 10 kmet a nagyvárosba.
szept. 15. 19:55
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
5: Ott, a nagyvárosban csak van szórakozási lehetőség.
szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem is ez az érdekes, egyszerűen nem jön be a munka amit csinálok. Már lassan ott tartunk hgoy a főnök mondja meg mikor mehetek el pontosan szabadságra és hova. Nekem ez sok.
szept. 15. 20:04
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mas munkahely nem opcio? Mas elhuzott volna 2 het utan, nemhogy 2 evet turni.
szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Más munka itt nem nagyon. Nem tudom. Esetleg azt meg tudod nekem mondani hogy mi a pontos menete egy felmondásnak?
szept. 15. 21:36
 10/14 anonim ***** válasza:

Elso munkahelyed? A szerzodesed elolvastad?

Irasban kozlod hogy fel akarsz mondani, ledolgozod a felmondasi idot amit a szerzodesben ir vagy amit kozosen megeggyeztek.

szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!