Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha új tanulmànyokba kezdek és...

Ha új tanulmànyokba kezdek és kell havi két szabadnap az miért vàlt ki akkora ellenérzést a főnökből?

Figyelt kérdés
Igaz,amikor bejelentettem elotte valo hetekben mondott fel a kolleganom aki jo munkaero volt.Nem arrol van szo,hogy ne lehetne megoldani a ket napot.Meg is van oldva eddig....de latom nem tetszik,ellenszenvet valt ki belole,az arcara van irva.Ugy gondolom jogom van a sajat eletemet ugy elni ahogy szeretnem,nem fogok lemondani lehetosegekrol ha adodnak.Addig se vagyok egy hulye kollektivaba.Amugy meg a ceg tartozik tobb mint ket honap fizetessel mivel voltak itt gondok
szept. 15. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem tud így 100%-osan kihasználni, rá lesz kényszerülve egy új valakit még ha rövid időre is vagy csak részmunkába felvenni, mert már nincs a kollegina.

Még lehet azzal is baja van, hogy most realizálódott benne, ha meglesz az a képzés, amit csinálsz lehet te is dobbantasz, vagy többet akarsz majd.

Nemtudom... Ez a két havi fizetés hiánya... Biztos jó ötlet ott maradni?

szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mennek amint talalok megfelelot...

Ami a munkat illeti van meg ott a valtasba 2-3 munkas delelott igaz a szeptember kiveteles eset volt mert kellett masnak is szabadnap meg voltak akik most mennek szabadsagra.

Az nekem is megfordult a fejembe hogy tart attol is hogy lepek innen

szept. 15. 09:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen attól tart, hogy legkésőbb akkor lelépsz, amint elvégzed a képzést.
szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is arról lehet szó, hogy fél, hogy vagy többet fogsz a képzés elvégzése után kérni fizetést tekintve, vagy pedig elmész másik helyre, ami jobban illik a képzés utáni szintedhez.
szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!