Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 4x10 óra és 3 szabadnap vagy...

4x10 óra és 3 szabadnap vagy 5x8 óra és 2 szabadnap?

Figyelt kérdés
jún. 26. 17:40
 1/9 anonim válasza:
81%
4x10óra 3 nap szabadnap, jobban hangzik. De attól függ mivel töltöm azt a 4x10 órát.
jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen munkáról van szó?

Nekem a 4x10 jobban hangzik, mivel olszan szellemi munkát végzek, amire napi 5-6 óránál többet koncentrálni nehéz. Ergo kevesebbet dolgoznék, több időt bsznék el a semmivel. De ez valószínűleg hosszú távon ártana a cégnek és emiatt az én fizumnak is. A nagy kérdés, hogy mennyire.

jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
4x10.
jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
5x8. 10 óra munka mellett nem lenne időm a gyerekeimre délután, a szabadnappal meg nem vagyok kisegítve, ha úgyis iskolában vannak.
jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5x8, én ki tudom használni a délutánjaimat is, semmi kedvem nem lenne négy napon keresztül szinte csak aludni meg dolgozni. Minden délután csinálok valamit, vagy csak itthon relaxálok valami hobbival, vagy összefutok valakivel, elmegyek valahova, stb. Elég nagy érvágás lenne mínusz két óra. Inkább kihagynám.
jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10 óra szellemi munka sok. Már a 8-at is annak érzem. Jó ez a 5x8, home office-okkal.
jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodtam már a 4x10-esen és valamikor régen voltam olyan állásinterjún, de inkább jobb nekem a jelenlegi 5x8. Illetve ez úgy 5x8, hogy H-Cs között plusz fél óra és pénteken így összesen 6 óra. Igazság szerint annyi dolgot szeretnék csinálni és egyben ehelyett így is annyi dolgom van, hogy nincs időm mindenre. A 4x10 megenne engem teljesen, hiába lenne utána +1 napom. Igazából akkor szinte biztosan programra fordítanám, de például strandhoz vagy túrához is fel kell készülni. Kifáradnék. Talán egy idő után átállnék máshogyan, erre most így nem tudok rálátni.


35/F

jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4x10. Nemrég beszéltem meg a munkáltatómmal, hogy 10, 12 órás napok simán beleférnek számomra, ha annyival több szabadnapom van. Ha már úgyis utazok a munkába, utána se tudok nagyon sokmindent csinálni, akkor inkább legyenek hosszú munkaórák, de több szabadnap.
jún. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4*10

Sokkal többet ér nekem plusz egy nap pihenés.

jún. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!