Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Adtatok már negatív értékelést...

Adtatok már negatív értékelést volt munkáltatótokról? Akár LinkedIn-en?

Figyelt kérdés

Van a professionnek egy cég értékelős része, ott értékeltem az előző előtti munkahelyemet, őszintén leírva a pozitív és negatív tapasztalatokat. Ott ugye név nélküli.


A legutóbbi munkahelyen nincs fent a professionon, mert ez egy elég kis létszámú, de annál befolyásosabb hely. Elgondolkoztam azon, hogy amikor kezdek az új helyen/letelik ott a próbaidőm, “bejelentem”, hogy ott véget ért a munkaviszonyom, ahogy azt bizonyos emberek szokták, kiemelve az eredményeket. Én is természetesen az eredményeket, saját eredményeimet emelném ki, de ironikusan vagy akár tárgyilagosan is utalnék a kilépés körülményeire (munkámra sosem volt panasz, pitiáner, munkával nem kapcsolatos konfliktust generált a vezetőség, én kiálltam magamért, emiatt a vezető megsértődött, hátba szúrt, felmondott nekem).


Van, aki csinált ilyesmit? Tudom, a LinkedIn Instagram szorozva tízzel, ami a tökéletességet és a nyalást illeti, és akik pl egy poszt vagy egy komment miatt nem vennének fel, ott nem is akarok dolgozni.


szept. 14. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Prof.hu-n igen, linkedinen nem
szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!