Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha majd csecsemőgondozóként...

Ha majd csecsemőgondozóként fogok dolgozni nekem is lesz részem ilyen élményekben a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Jelenleg 11.es vagyok és kertészként tanulok,viszont azt tervezem,hogyha leérettségiztem akkor a szociális ágazatban csecsemőgondozóként fogok tovább tanulni felnőtt képzésben.

Mostanában a Tiktokon sokszor nézek egy sebészeten dolgozó nővértől olyan videókat amelyekben olyan megmagyarázhatatlan vagy hidegrázós történeteket mesél amiket ő vagy többnyire a kolégái meséltek el pl;„Egy nővér szerint hajnalban a pulthoz jött az egyik betege,hogy gyógyszert kérjen a hasfájására,a nővér bement a szekrényhez a tablettáért de mire visszaért a betege eltűnt,bement a kórterembe,a beteg pedig mélyen szuszogva aludt,hogyan kérhette volna akkor a gyógyszert? 2 órával később pedig a beteg erős alhasi fájdalom ra ébredt kiabálva,majd belsővérzésben elhunyt,nem tudták megmenteni…..”Azon gondolkodtam,hogyha majd én is elkezdek dolgozni a csecsemőgondozói részlegen akkor nekem is lesznek ilyen élményeim amiket nem fogok tudni majd hova tenni?



szept. 14. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudja szösz, de messziről jött ember azt mond, amit akar, pláne Tiktok-on.

Ez kb. ha elolvasom Stephen King valamelyik könyvét, akkor ha megtámad egy vámpír meg fogom tudni védeni magam?

szept. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Függ attól hol dolgozol. Ilyen esetek nappal nem tortennek. Egyébként csecsemő osztályon sztem ez ritkább, sőt nem nem jellemző. Egyébként én, mint nem egészségügyis úgy gondolom hogy ezeknek a nagyrésze hallucináció, a kialvatlanság miatt lehet és az ilyen rendkívüli furcsa jelenségek csak a képzeletben jatszodnak le
szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se igaz ez a sztori.
szept. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valoban kért gyogyszert a beteg!
szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Simán elhiszem, egy-két 80-90 éves olyan gyors, mint a sicc - még a haláluk előtt is -, és hamar el is tudnak aludni.


A csecsemőknél is lehetnek furcsaságok, pl. én azt nem tudtam hova tenni, amikor két egyforma nevű néni jött ugyanabból az utcából, ugyanaz alól a házszám alól - de két különböző faluból. Azt hittem, mindjárt felébredek és megint mehetek dolgozni. :D

szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!