Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lebetegedtem céges buli...

Lebetegedtem céges buli előtt,hogy mondjam le?

Figyelt kérdés

Örülök,ha két napot még letudok dolgozni előtte.Nem akarom a kollégákat cserben hagyni a csapatjátékokban,bár úgy is mindig az ivás a lényeg,így nem igazán van erőm menni.

Hogy mondjam le?


szept. 13. 04:47
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Úgy, hogy elkezdesz járni pszichológushoz, önismeretbe, mert katasztrófa, hogy az emberek nem tudnak élni, nincs eszközük, és idegenektől kérdezgetik, hogy hogyan kell megszólalni.

Felveszed a telefont, megmondod, hogy beteg vagy, nem tudsz menni dolgozni és a buliba sem.

Ezután háziorvos, táppénz.

Mégis hogyan máshogy?

szept. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Te eddig hogy maradtál életben?
szept. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Bocs, lebetegedtem, ezt most kihagyom. Nektek jó mulatást!"

Mi ezen a bonyolult?

szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az hogy a kolléga noim beleszólnak hogy akkor kocsiba raknak mert mennem kell,ugyanis nyerni akarnak a csapat játékon hogy elmehessenek wellnesezni.

Legutóbb plusz amikor tüdőgyulladásom volt nem írt ki a házi orvosom,később mikor visszamentem egy tanuló dokihoz mondta,hogy amúgy elég komoly mandulagyulladasom van,és így dolgoztam.

Az én orvosom leszarja,és ha nem muszáj nem megyek hozzá inkább dolgozok és kibírom,de hagy ne menjek mar ilyen szarsagokra.

Van egy másik orvos ott de az gyerek orvos,nem tudom ahhoz be mehetnék e.

szept. 13. 11:52
 5/5 A kérdező kommentje:

Elirtam

Mandulagyulladas,nem tüdő.

szept. 13. 11:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!