Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Régebben több volt az emberek...

Régebben több volt az emberek energiája?

Figyelt kérdés

A kollégáimnak meséltem hogy nagyon keveset aludtam (2-3 órát kb) egyből azzal jöttek hogy az én koromban még bírnom kell (26)

Mesélték hogy ők egész éjjel buliztak az én koromban,ahol táncoltak/ittak és úgy mentek dolgozni

Ez tényleg így volt? Én a bulikban sem szeretek sokáig lenni,mert utána másnap nem vagyok a topon

Régebben tényleg meg tudták tenni az emberek hogy ittasan alvás nélkül bementek dolgozni?



júl. 2. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Mikor régen?
júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Ellenben az emberek szeretnek nagyzolni, nagyot mondani. Lásd a kollégáid 😃
júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
hát ma már nem tudnának fél órán keresztül kardokkal harcolni a harcmezőn..
júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem hinném, de ilyesfajta lódításokkal, nagyot mondásokkal én is sűrűn találkozom.
júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Ez egyszer-egyszer simán előfordult, de tuti nem ez volt a rendszeres. Ráadásul most úgy állítják be, hogy akkor 2 óra alvás után, még aznaposan úgy dolgoztak, mint az állat. Közben a valóságban ott haldokoltak, csak ugye nem arra emlékszik az ember, hogy zöld fejjel csúszott a saját nyálán, hanem hogy full fitt volt. PErszeeeeee
júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Milyen régen? 33 éves kollégám pár hete jött be buliból dolgozni 1-2 óra alvással. Én is túlélném (ugyanennyi vagyok), de szeretem jól érezni magamat, szóval inkább akkora időzítek bulit, ha másnap lehet aludni. Viszont akkor simán fent vagyok hajnalig akkor is, ha előtte dolgoztam egész nap. Nyilván nem attól függ a dolog, hogy milyen évet írunk, hanem a szervezetedtől, ez egyéni.
júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szikszai.B ***** válasza:

Néhány ilyen alkalmat mindenki kibír.

Én bulizni nem jártam, csak házibulikban, de olyan megesett, hogy ittunk éjjel 2-ig, hazaestem, zuhanyzás, evés, és 4-kor kelnem kellett. Az más kérdés, hogy ilyenkor szinte használhatatlan az ember.


Olyan is volt, mikor fiatalon egy fémmegmunkáló üzemben dolgoztam, hogy hétfőn-kedden reggel 6-tól 14-ig dolgoztam, mentem vissza éjszakásba este 10-re (szerda-csütörtök), péntek reggel hazaestem 7 körül, és mentem vissza délutánosba 14-ra. Az sem volt egy leányálom, de érdekes mód volt olyan, hogy 4 óra alvással fittebb voltam, mint ha 8 órát döglöttem volna az ágyban.

júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!