Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szabadidős tevékenység, vagy...

Szabadidős tevékenység, vagy szabadidőben történt dolog miatt rúgtak már ki valakit munkahelyről?

Figyelt kérdés

Előfordult már olyan, hogy valakit a szabadidős hobbija, vagy valamilyen, szabadidőben/munkaidőn kívül történt esemény (baleset, balhé) miatt kirúgtak a munkahelyről? Úgy, hogy nem érintette a munkahelyet, tehát nem volt alapból semmi közük hozzá? Csak nem tetszett nekik?

Ismertek ilyen esetet? Mi történt/mi volt az oka, és hogy jutott a munkahely tudomására?



szept. 10. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet ismerek, verekedett és kirúgták mert rontotta a munkahely hírnevét.
szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, munka helyett játszottam :D
szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Ha a munkaszerzödesben az all nem szabad bowlingozni kedden 17.00kor es te bowlingozol szabadnapodon kedden 17.00kor kirughatnak, ha ezt alairtad.


Ha nem, akkor nem rughatnak ki.

szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3: Na jó, de hát olyan sem szerepel, hogy nem szabad magamat meztelenül mutogatni az utca közepén. Mégis, szerintem kirúgnának, ha megtenném, és a tudomásukra jutna.
szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendőr ismerősömet azért, mert politikai állásfoglalást tett közzé a közösségi médiában.
szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Közszférából hallottam én is pár sztorit.

Versenyszférában extrém ritka, de ügyfelemnél volt egy román csávó, aki megpróbált megerőszakolni egy kislányt két falu között. El se ítélték még, már repült. Papíron az indoklás az volt, hogy mivel előzetesben van, nem tudja ellátni a feladatát (igazolatlan távollét).

Egyszer egyébként olvastam egy cikket a bíróktól elvárt, munkahelyen kívüli magatartásról, és azt írták, koncerten a csápolás megengedett, de a pogózás nem.

szept. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!