Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznátok ilyen bunkó főnöknek?

Dolgoznátok ilyen bunkó főnöknek?

Figyelt kérdés

1.5 hónapja dolgozok egy étteremnél mint ételfutár.

A főnök aki szinte mindennap bent van és telefonon veszi fel a rendelést, egy alpári nagy tapló.

Az első héten ment a beetetés időszaka, nagyon normális volt, szépen tisztelettel beszélt velem ( a régebbi dolgozókkal már akkor sem)

Mostanra már velem is úgy.

Kérdezni nem lehet tőle semmit kb azt válaszolja vissza hogy szedd már össze magad b*zdmeg,

Simán csinálod a dolgod, dolgozol, és számon kér, olyanokat szól ide hogy "mit rohangalsz fel le mint egy hulyegyerek" és társai

Múltkor leszamolasnak a bizonylatokat egy kicsit gyurve adtam oda

Azt válaszolta rá hogy az a baj hogy a fajtád szaporodik is.

Itt azért elgondolkodtam hogy felmondok.

Azóta úgy megyek dolgozni hogy alig van hozzá kedvem, mondom egy ilyen f*sszopo embernek nem csinálom a pénzt

(Amúgy mielőtt valaki rakerdez pl nem vagyok roma, vagy más etnikum hogy pl ilyen szempontból rasszista lenne)


aug. 29. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjál fel, ez egy toxikus munkahely.
aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük, ő nem szaporodik. Igazi gyilkos melóhely.
aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt válaszolta rá hogy az a baj hogy a fajtád szaporodik is.


Mondjuk én itt nem a felmondásom gondolkodtam volna.

aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen főnököm. Sokáig tűrtem, nem kellett volna. Én az a fajta vagyok, aki nagyon bizonyítani akar, de neki (meg a seggnyaló kis háremének) nem lehetett.

Eljöttem máshova. Itt szeretnek, jó arcok velem és nem mellesleg jó 75-80%-kal többet keresek (ez lehet több is, van még fentebb).

aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mért is állsz neki ezen gondolkozni?
aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert kb 40 ezer forint megtakaritasom van 😂😂🙄
aug. 29. 14:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Interjúkra mehetsz most is.
aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ezen a környéken nincs munka, a profession-on 5db munka van( Lidl, Deichmann, meg még 3 gyártósor) 😂
aug. 29. 17:08
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit gondolkodni .Másfél hónapja dolgozol ergó próbaidős vagy tehát felmondási idő sincsen.Ettől a paraszt főnöktől a lidl,deichman vagy a gyártósor is jobb lehet.Simán mehetsz megbeszélésre,ha felvesznek,akkor magyarázat nélkül otthagyod ezt a véglényt.
aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!