Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznátok ilyen rosszindulat...

Dolgoznátok ilyen rosszindulatú embernek?

Figyelt kérdés

Csak tegnap volt az első munkanapon, szóval nem nagyon ismerem a főnököm, de ma volt egy nagyon ellenszenves megjegyzése, és én elítélem az ilyesmit.

Megkért, hogy vigyem el valahová a céges autóval, és városban valaki nem adott elsőbbséget, és kifordult elém. Nem volt tempó, kb csak 30al mentünk, de így is hirtelen nagyot kellett fékeznem, hogy ne koccanjak neki.

Erre azt mondja a góré ott mellettem, hogy rá kellett volna futnom, mert úgyis törött a lökhárító, és legalább a másik autós vett volna egy újat.



júl. 3. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Ebben mi a rosszindulat?
júl. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Ezzel konkrétan a cég érdekeit nézte, lehet nem etikus, de a helyzetében érthető.

(Én sem hajtottam volna rá )

júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Én sem értem, hogy ebben mi a rosszindulat, sokkal rosszabbat vártam a kérdés alapján.


Nekem volt egy főnököm, aki ebédszünetben állandóan az ügyfeleit ócsárolta nekünk, de gusztustalan módon, miközben ha épp ott volt az adott ügyfél, a seggét kinyalta, mert több tízmilliót otthagyott nálunk. Na ez rosszindulat.

júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Itt nem a rosszindulatrol van szó, hanem arról, hogy nem akarsz dolgozni és indokot keresel, hogy le is szamolhass már most.
júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki szándékosan nem tesz meg minden tőle telhetőt a baleset elkerülése érdekében, csak azért, hogy ő maga nyerészkedjen, az igenis rosszindulat.
júl. 3. 15:49
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

Akkor mondjál itt fel, hogy a főnököd találhasson helyetted egy normális embert.


Amúgy simán lehet, hogy csak iróniából mondta. De gondolom, neked humorérzéked sincsen.

júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Jesszus, ne legyél már ennyire álszent!
júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Megint egy céges autós sztori...
júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebben mi a rosszindulat?🤔 Egyrészt nem rád irányult, hanem a szabályszegő autósra. Másrészt, jó eséllyel csak ironizált.
júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!