Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyemen megismertem egy...

Munkahelyemen megismertem egy csajt, bejelöltem face-en később. Rá akartam írni és azt írja ki, “Nem lehet az üzenetet elküldeni” Ez azt jelenti, hogy külön nekem tiltotta le?

Figyelt kérdés

Gáznak érzem, hogy így elsőre már ezzel indít. Legalábbis nem esik jól.

Új vagyok a cégnél amúgy.



aug. 21. 13:30
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

"17,nem unatkozik,csak szeretne kapcsolatot,nővel"


Velem hiába, hiszen tudta, hogy együtt élek a párommal, mégis írogatott.

aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
20 nem megunjuk, csak ha találunk valakit, ahhoz hűségesek vagyunk, a többi hódoló már nem számít. Amúgy meg miből hiszed, hogy annyira izgat minket a nyomulásotok? Ha szépen vagytok elküldve, nem veszitek a lapot, ha csúnyán, akkor mi vagyunk a rosszak. Az ilyenek miatt, mint te vagyunk előítélettel a valódi normális férfiak iránt, akik tényleg esélyt érdemelnének, de ők is el vannak utasítva, ha van valakink.
aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

A messenger egy 💩, többször nem küldi el az üzenetet mint ahányszor igen.

Amúgy ha munkatárs, akkor miért nem munkahelyi email-ben kommunikálsz vele?

aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
22,nektek hódolóitok vannak,ti önjelölt sztárok,az incelek meg rejszoljanak a zsebkendőbe mi?korrekt vagy
aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
#23 Nálunk az irodában szigorúan tilos magánjellegű emailt írni a céges felületen. Mondjuk, nem is lennék olyan hülye, hogy erre használjam, hiszen bármikor bele tud nézni a vezetőség.
aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
24 nem érdekelnek a hódolók. Évek óta van párom. Rajta kívül mindenki más érdeklődése teljesen jelentéktelen számomra. Ha egyszer neked is lesz valaki, te se szeretnéd, hogy rajtad kívül más közeledését fogadja, akkor nem leszel tisztelettel a férfitársaidra, hogy nyugodtan hódoljon az asszonyodnak szegény. Na te is legyél tisztelettel másra. Nyilván van oka, hogy neked nem jött össze és az írásodból látszik, hogy ez nem feltétlenül a buta nők miatt van.
aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
vannak nálam ezerszer rosszabb férfiak,azt elég sokszor kivan fényesítve a tojásaik,hogy van ez?
aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

#25

De minek írnál magánjellegű emailt kollégának? (Pláne, ha élőben nem vagytok barátkozós viszonyban)

aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

#28


A 23-asnak válaszoltam, aki kérdezte, hogy miért nem a munkahelyi emailen ír a csajnak.

aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

#29

Igen, tudom, én voltam a 23-as. A kérdésem továbbra is áll. :D

aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!