Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyemen megismertem egy...

Munkahelyemen megismertem egy csajt, bejelöltem face-en később. Rá akartam írni és azt írja ki, “Nem lehet az üzenetet elküldeni” Ez azt jelenti, hogy külön nekem tiltotta le?

Figyelt kérdés

Gáznak érzem, hogy így elsőre már ezzel indít. Legalábbis nem esik jól.

Új vagyok a cégnél amúgy.



aug. 21. 13:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%

Néha szarakodik a messenger és én sem tudok elküldeni üznetet a családnak, pár perc múlva viszont elküldi. Lehet, hogy ez van. Ha továbbra sem megy el az üzenet, akkor valószínűleg letiltott.


Az is lehet, hogy nem jelölt vissza és úgy van beállítva a profilja, hogy csak ismerősök tudjanak írni neki.

aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Visszajelölt és ismerősöm. A net működik és nem küldte el.

Rohadt szarul esik, hogy valaki, akivel kétszer beszéltem, letiltja a beszélgetési opciót.

Van egy nő az osztályomon, aki lehet pletykákat terjeszt rólam. Igazi szemét és szokott abba az irodába járni.

aug. 21. 13:39
 3/33 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet, hogy van párja és azért tiltotta le a messenger üzeneteket nálad?
aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%

Azt nem értem, miért kell rögtön a legrosszabbra gondolni és összeesküvés-elméleteket gyártani? A messenger gyakran sz.rakodik mostanában, volt már hogy nekem is kiírta hogy nem lehet üzenetet küldeni valakinek - aztán később megjavult.

Amúgy meg ha kollégák vagytok, akkor egyszerűbb személyesen beszélgetni vele, nem gondolod?

aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem derül ki, letiltott-e, de a kérdésed alapján okosabban tenné.
aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne ha élőben ismerkednétek, nem neten? Mert ha neten írogatsz neki, élőben meg egy zavart "sziát" mondasz max, akkor az tényleg elég gáz. Élőben legyél nagylegény.
aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
80%

Szimplán nem keveri a magánéletét a munkával.

Nincs ebben semmi.

aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Élőben milyen volt az a két beszélgetés? Nem azt mondom, hogy biztosan ez történt, de nem lehet, hogy ott ment valami félre, ami miatt megtörténhetett az esetleges tiltás? Bár a Messengerben is több mostanában a hiba, mint normál működés, szóval az sem kizárt, hogy amúgy valamilyen technikai baki volt a háttérben.
aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
34%

Szimplán nem keveri a magánéletét a munkával.


Nincs ebben semmi.


és akkor tiltani kell mint a félőrült?

aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Annyit írtál csak, hogy "szia"? Amúgy anyum se szokott visszaírni a munkatársaknak Messengeren. Telefonon, élőben bármikor elérhető, de üzenetváltásokat nem szereti. Mondjuk ő alapjáraton nem az az ember, aki azt is megosztja, hogy mi volt az aznapi ebéd meg melyik héten melyik városban van koncerten. Eléggé minimálisan kezeli a közösségi oldalakat. A csaj is ilyen?
aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!