Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyemen megismertem egy...

Munkahelyemen megismertem egy csajt, bejelöltem face-en később. Rá akartam írni és azt írja ki, “Nem lehet az üzenetet elküldeni” Ez azt jelenti, hogy külön nekem tiltotta le?

Figyelt kérdés

Gáznak érzem, hogy így elsőre már ezzel indít. Legalábbis nem esik jól.

Új vagyok a cégnél amúgy.



aug. 21. 13:30
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Vajon mit akarsz neki írni, amit a munkahelyi emailen nem lehet?
aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
18%
10,a csaj nem 60 éves
aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
23%
11,próbál nőzni,vajon mit,netedd a hülyét....
aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
12 anyám is csak 47, de van neki annyira színes élete, hogy nem a külvilág felé kell bizonygatnia. Inkább megéli az emlékeket, nem levideózza🤷🏻‍♀️
aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

#9: Honnan látod, hogy tiltotta, mint a félőrült? Nem akar munkahelyen kívül barátkozni vele és kész. most álljon le mindenkivel jópofizni, és húzni halasztani, hogy finoman lekoptassa? Nincs is lehetőség a kapcsolatfelvételre és kész. Szerintem ez teljesen tiszta.

Nem tudom most van-e még ilyen (mert én nem vagyok olyan népszerű), de régebben lehetett valahogy kategorizálni az ismerősöket és csoportokba rendezni. És így eleve mást láttak rólad, nem tudtak kommentelni, írni, ilyesmik. Egy NBI kosaras lány mesélte, hogy aki csak rajongóként jelölte, az élből ment ilyen csoportba, pont azért, hogy ne írogasson neki.

aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
hagyjátok már nezt a nők nem szeretik a facebookos irogató férfiakat,rengeteg férfitől hallom hogy 4-5 nővel beszél facebookon,a másik dicsekszik hogy 2,3 lány irogat neki facebookon,mért vagytok ennyire megrögzött hazudozók?
aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
84%
Én tavaly kerültem új munkahelyre, azóta két kolléga jelölt be facebookon, ebből az egyik folyamatosan írogat minden badarságot. Nincs senkije és unatkozik. Eleinte válaszoltam neki, de aztán annyira fárasztó volt, hogy nem reagáltam semmit az üzeneteire (pl. itt ülök egy sörözőben, egy remek cseh sört iszok). Észrevette magát, már nagyon ritkán ír.
aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
12%
17,nem unatkozik,csak szeretne kapcsolatot,nővel....állítólag a nőknél nem próbálkoznak egy tucatnyian,néha azért elszóljátok magatokat...most irjam le a véleményemv rólatok?
aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
85%
18 elnézést kérek minden nő nevében, hogy nem igényeljük mindannyian a próbálkozást és nincs ráírva a fejünkre, hogy nem keresünk kapcsolatot vagy éppen van valakink, mert a férfiaknak teljesen egyértelmű, hogy amelyik nő egyedül tartózkodik valahol, arra szabadon rá lehet menni és vegyük megtiszteltetésnek a próbálkozásaitokat.
aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
19,mivel a nőkre többszázan írnak így nyilván megunják egy idő után,szegények,így könnyű elitélni a másikat,életetetekbe nem szólt volna hozzátok férfi,összetennétek a két kezeteket a facebookos zaklatásért,gyerekkorotok óta megeszik a srácok a carotokat is,kicsit elszáltatatok,nem tudjátok hol tartotok
aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!