Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Már másodjára adtam be a...

Már másodjára adtam be a felmondásomat a cégnél ahol dolgozok. A kettő között kb 1 év telt el. Az első felmondásomat visszavontam, elfogadták. Gondolkozok rajta, hogy visszavonjam-e a második felmondásomat is. Van értelme? Elfogadnák másodjára is?

Figyelt kérdés

Vagy keressek inkább új állást? Mit tanácsoltok?


Autóipari multi. IT.



aug. 11. 19:34
A kérdező szavazást indított:
Vonjam vissza a felmondást
Ne vonjam vissza a felmondást
10 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kellene tudnunk, ott akarsz-e dolgozni?
aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy eljut a kérdés, akikhez kell.
aug. 11. 19:42
 3/9 A kérdező kommentje:
Fontos, hogy mit gondolnak a közvetlen munkatarsak. Hogy fogadnának stb... Nyilván ha nem szívesen látnak, akkor nem vonom vissza...
aug. 11. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne vondd vissza. Teljesen nevetséges leszel a második visszavonással. Úgyis tudni fogják, hogy el akarsz menni, így sok babér ott már nem fog nekerd teremni.
aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Tökmindegy. Ha a melót megcsinálod, akkor úgyis visszavesznek. Nincs különösebb jelentősége ezeknek a meneteknek. Én már dolgoztam olyan helyen, ahol egyszer kirúgtak, aztán mégis dolgozhattam ott. Volt hogy én jöttem el és mégis visszamentem. Manapság meg tényleg minden épkézláb ember kell.
aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet max. egyszer érdemes eljátszani, utána már komolytalanná válsz.
aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
és ha komolytalanná válik, akkor mi van?
aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nah hat ez az. Kb semmi.
aug. 11. 20:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezzel nem kell foglalkozni. Dönts úgy, ahogy érzed. Nem lesz belőle semmi. Engem már eltemettek volna 30 évvel ezelőtt, valszeg nem kaptam volna sose állást, de most annyira nincs senki, hogy simán lehet szélhámoskodni (nem rád gondoltam:))
aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!