Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen szakmát javasolnátok...

Milyen szakmát javasolnátok olyan embernek akik nagyon egyszerű/buta?

Figyelt kérdés

aug. 7. 07:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
45%
Biztonsági őr
aug. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
4 műszakos gyári összeszerelős robotmunka, vagy utcaseprő, vagy takarító.
aug. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Takarító
aug. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
43%

Biztonsági őr, takarító, operátor, árufeltöltő, utcaseprő, kukás.


Ezek közül a biztonsági őrhöz kell egyedül papír, de azt bárki megtudja szerezni.

aug. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
35%

metroban nemtom mi aki maszkal. Szerintem feladatuk setalgatni es ennyi, de napi szinten azert jo kardio valamennyire, de en mar kaptam el ilyen valamit aki telozott leulve aztan ahogy mentem majdnem fele mert kikerultem valakit mar rogton nyomta a mozdulatot a zsebebe a teloval. Szoval lehet ha haver vagy valakivel akkor kameran keresztul is telozhatsz, de ha kollega lehet vagy olyan nap van akit tudod milyen szigoru, akkor setalgatni kell.


A berezest nem tudom, de szerintem BKK berletet csak kapnak.. vagy lehet nem azt sem? Mindegy, ennel egyszerubb melot nem tudok elkepzelni, meg vannak ilyen farudaka amiknek nekidolhetsz seta helyett, de az is egyforma "seta".

aug. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
amugy a biztonsagi or nem egyszeru. en diakkent dolgoztam vagyonorkent, es kameran figyelnek hogy mit csinalsz. van olyan nap, hogy le sem ulhetsz kb. ha leulsz es latja a fonok az elegge, hat huzod a szad hogy na ez nem jo, aztan talin felveti mindenkinek "ha lehet ne uljunk egy helyben hanem alljunk". Szoval kepzeld el 8 orabol kb 5 - 7-et csak allsz. mondjuk 40 - 50 evesen.
aug. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
Parkgondozás.
aug. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
portas egy ritka helyen pl raktarnal ahol a szar nem jar. Mutyiban viszel TV-t is eldugva, laptopot esetleg, mehet a CS:GO vagy az M1
aug. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
Aktatologatás
aug. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
#6 Attól függ, hol biztonsági őrködsz. Egy telephely őrzésére a portán ülő, fogatlan alkoholista is alkalmas, csak legyen vagyonőr igazolványa. Megint más egy boltban vagy egy bankban.
aug. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!