Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt, hogy rájöttél, hogy egy...

Volt, hogy rájöttél, hogy egy intelligensnek látszó ember nagyon buta, egyszerű, de jól el tudja magát adni?

Figyelt kérdés
Miből lehet erre rájönni? Árulkodó jelek? Hogy a meggyőző külső mögött nagyon kevés ész van.

2022. júl. 17. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mivel ahhoz, hogy jól el tudja magát adni kell némi ész....
2022. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt egy hasonló munkatársam. Nem volt totál hülye, de sokkal jobbnak adta el magát a szövegével, mint amilyen valójában volt. Én nála amit észrevettem, mindig szidta azokat az embereket, akik rosszul és keveset dolgoznak. Ez egy általános dolog, az emberek azt szidják másokban, ami saját magukban is ugyanúgy megvan. Hát ez be is igazolódott, iszonyatosan lusta volt, és sokszor eltüntetett papírokat, csak hogy ne kelljen vele dolgoznia. Mindig csak nála tűntek el dolgok, érdekes..
2022. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
A választások előtt a vesztes oldalon rengeteg ilyet láttam..., te nem vetted észre? :DDD
2022. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2002-esben? de.. :D
2022. júl. 17. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Ehhez általában társul még a pofátlanság is.


Nem hiszem hogy van ismertetőjegye a dolognak. Az Ha képben vagy észreveszed.

2022. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
2022..elírtál egy kettest, de látom kerékből is elveszett pár:DDD
2022. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6.Látom jól le vagy pontozva, talán nem véletlen rád stimmel talán a kérdés pont :DD
2022. júl. 18. 12:06
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Igen, futottam már bele ilyen emberbe. Neki az volt a különös ismertetőjele, hogy határozottan hitt a tévképzeteiben és következetesen ki is állt értük mindig.
2022. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%

7

Akkor az első hszm az intelligens és igaz állítás volt, mert elsőre annak indokoltad-indokolták és te még mindig csak a pontozásokból sejtesz valamit..tehát a béka fara is intelligensebb nálad:DDD

2022. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!