Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok intelligens ember miért...

Sok intelligens ember miért bunkó?

Figyelt kérdés

2022. máj. 23. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Mert lehet, hogy úgy érzik, hogy a másik fél szellemi kvalitásai nem érnek fel az övékhez. Vagy szimplán csak introvertáltabbak, amit rengetegen hajlamosak a bunkósággal összekeverni.
2022. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Fogalmam sincs. Egyáltalán mi számít intelligensnek? Nálam már kisgyerekként 170+ IQ-t mértek, mégis egész életemben udvarias, kedves, visszahúzódó voltam. Miért lennék beképzelt csak mert picit gyorsabb vagyok az átlagnál? Mondjuk engem kifejezetten irritált mikor mindenki csodabogárnak nézett, de akkor is kedvesen hoztam az emberek tudtára hogy ez engem zavar.
2022. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

A 2-es választ kiegészítve kérdezem: mi számít bunkónak?


Már csak azért, mert sok ember azt is bunkónak tartja aki éppen kimondja az igazat vagy csak totál szimplán őszinte.


Ha elmondom a véleményem valamiről karakán módon ami éppen nem keresztezi a te gondolataid, még nem vagyok bunkó, csupán határozottan van véleményem az adott témakörről.


Ha azt mondod hogy 75+75 az 140 én pedig azt mondom hogy " ne beszélj már hülyeséget, hogy lenne 140, amikor az 150", akkor nem bunkó vagyok, csupán határozottan állítom hogy 75+75 az 150, nem lehet 140.

2022. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ugyanazért, amiért a kevésbé intelligens emberek közül is sokan bunkók.
2022. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez a stresszlevezetés.
2022. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen lenézik a másikat, mert többre tartják mindenkinél jobban magukat, mert egy területhez értenek az életben.
2022. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem intelligens.. ;)
2022. máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#2

"Nálam már"

Ezt nem írnám úgy, hogy "már", mivel arra utal, hgoy még mindig ilyen magas, miközben ez nem következik.

Kisgyerekeknél az IQ inkább arra utal, hogy melyik korosztály értelmi képességeivel rendelkezik.


Pl. ha mondjuk egy 6 évesnél 120-as IQ-t mérnek, az olyan mondjuk mintha 100-at mérnének egy 8 évesnél.

Ha fiatalon mérik, akkor abból még nem következik semmi felnőtt korra.


Ilyenkor érdemes újra mérni.

2022. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem tisztelsz másokat, nem fogod érteni.
2022. máj. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok intelligens ember nehezen viseli a butákat, főleg, ha azok még nagyhangon hirdetik is a buta gondolataikat. Egy idő után az okos elveszti a türelmét, és odaszól valamit, csak mert már nem bírja a tömény butaságot.
2022. máj. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!