Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Morgan Stanley milyen...

A Morgan Stanley milyen szerződéssel foglalkoztat gyakornokokat?

Figyelt kérdés
Közvetlenül a cég szerződik vagy harmadik fél? Ez esetben van valami olyan kritérium, amit a gyakornoki programhoz nem írnak le, de egyébként számít és figyelembe veszik?

aug. 6. 02:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik féllel szerződsz, mégpedig a Mind Diákkal. Nem tudok olyan kritériumról, amit nem írnak le. Elvileg mindent le kell írniuk. Ami biztos, hogy nappali tagozatos egyetemista hallgatónak kell lenned, hogy gyakornokként foglalkoztathassanak, és heti 40 óránál túlórával sem, konkrétan semmilyen esetben nem dolgozhatsz többet (hivatalosan, tanácsadásban sz@rnak rá, pl BCG-nél a gyakornokok heti 55 órát átlagolnak). Ez azért van, mert az egyetem-munkaadói szerződésekben általában kitétel szokott lenni.
aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infót!!!
aug. 11. 18:07
 3/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy van valami kikötés, hogy hány félévet kell teljesíteni? Ezt a kritériumoknál nem írják.
aug. 11. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeretik, ha másod-, esetleg harmadéves vagy már. Kikötés nincs, van több barátom, aki első évben bekerült. Én másodévesként jelentkeztem.
aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!