Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fejvadász cég esetleg segitene...

Fejvadász cég esetleg segitene állást találni van ilyen lehetőség is?

Figyelt kérdés

Tudom ez pénzbe kerül de már annyira nem találok semmit ami megfelelne ( munkaidő szempontjából) munka szempontjából elvállalom amit csak el tudok végezni.


Van ilyen opció?

Kérlek ne nevessetek ki ha butaságot írtam.



aug. 2. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom ez pénzbe kerül"


Nem egészen. Magyarországon nem akarok hülyeséget mondani de talán törvény is van rá hogy munkavállalótól nem kérhetnek pénzt munkaközvetítő tevékenységért. ilyenért a cég fizet, a másik cégnek hogy toborozzon helyette akinek a munkaerő kell.


De készülj fel, hogy ilyen közvetítő meg kölcsönző cégek sokszor olyan helyekre toboroznak, és azért, mert hatalmas fluktuáció van, mert vacak munkahely.

aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Neked nem kerülhet pénzbe, de emiatt nem is fognak valami nagy erővel keresni.

Nézz körbe, küldd el párnak az életrajzod.

Utána viszont sűrűn nézd a honlapjukat, mert nem értesítenek.

aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1 Már úgy vagyok vele, ennyi sikertelenség után, hogy nem baj ha vacak csak a munkaidő szempontjából stimmeljen.


2 Ezt nemtudtam ,hogy a honlapot kell nézni és nem értesítenek ki, köszönöm az infót

aug. 2. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha-néha küldenek valamit, de semmi különös. Neked kell utánamenni.
aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 Megyek èn amennyire tudok, jelentkezem sok helyre de valahogy mégsincs siker.
aug. 2. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!