Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hosszú idő után jelentkeztek...

Hosszú idő után jelentkeztek egy helyről hogy felvennének több önéletrajzot is elküldtem nem vártam és az első lehetőséget elfogadtam és utána írtak vissza több helyről amit elfogadtam az nem annyira tetszik a másik jobban érdekelne?

Figyelt kérdés
Válaszokat és a segítséget előre is köszönöm szépen ilyenkor mi a teendő ha már felvettek de még nem kezdtem el a munkát és érdekelne a munkahely váltás?
júl. 20. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű. Felhivod ahova eligerkeztel, és megmondod, hogy elnézést, de időközben bejott az az ajánlat, ami az legnagyobb vágyad volt, így inkább ott kezded a munkát.


És onnantól mehetsz oda ahova akarsz.

júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés de már megvolt a papírmunka
júl. 20. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is ugyanez a teendő. 🙂


Én is jártam már így. Másnap kezdtem volna, de közbejött egy sokkal jobb visszajelzes.

júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbaidő?
júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha papíroztak már, majd visszacsinálják.
júl. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!