Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van még így bárki is rajtam...

Van még így bárki is rajtam kívül, +valahol van erre lehetőség és kapacitás?

Figyelt kérdés

21 éves pályakezdő autószerelő vagyok, 2 éves képzésbe szereztem meg, de a tudásomat rendkívül ramatynak érzem még, és kicsit félek még élesbe belevágni a szakmába dolgozni.


Autóval még sajnos nem rendelkezek, ezért elsősorban az az elsődleges cél, egyrészt a bejárás miatt, másrészt legalább lenne egy kis alapom ha már itthon bütyköltem a saját járművet. (Mivel jelenleg abszolút nincs lehetőségem sehol és semmin se gyakorolni a szerelést)

Nyilván gyakorlati helyen dolgoztam már, egy évet, vagyishát inkább egy tanévet kereken, de még nem állok önálló szinten. Amit egyedül megtudok csinálni, fékcsere, olajcsere, trafók, gyertya, hibakiolvasás, diag, meg az ilyen nagyon nagyon alapok amit márkaszervizbe csinálnak többségébe a tanulók.


Ebből kifolyólag az lenne felétek a kérdésem, hogy van-e olyan fórum, vagy vannak-e olyan emberek még Pest megyébe akik hasonlóan hiányosnak érzik még tudásukat, vagy teljesen kezdőek e téren? + Ti akik még nagyon nincsenek elmélyülve még ebbe, hol és hogyan tervezitek fejleszteni a gyakorlati tudásotokat ha van rá módotok? Illetve feketén van lehetőség bármilyen szervizes műhelybe bejárni, pusztán tanulási célból, mondjuk ahová meló után vagy akár hétvégén is van lehetőség ellátogatni? Vagy akár vannak emberek ebbe a korosztályba akik ugyanezen a szinten vannak és össze lehetne ülni szerelni valahol, vagy bejárni egy olyan helyre amit fentebb említettem?


Tudom hogy hülye kérdés, azonban hallottam már hasonló esetet de az a baj itt környéken nem ismerek szakit akinek erre lenne kapacitása és nem nézi hülyének se az embert ez végett. Videókat is próbálok nézni de sokkal előrébb nem vagyok vele, mert minden autó más és élesbe egy melóhelyen már vannak elvárások.


Arról nem is beszélve hogy márkaszerviz lenne kezdésnek jó döntés, de a legnagyobb problémám hogy itt helybe/közelbe szinte csak márkafüggetlenek vannak, köztük sok maszek, és ott komolyabb szintre van szükség mint egy márkaszervizbe ahol előbb fogadnak be pályakezdőt, mint az ilyen helyeken...



júl. 7. 15:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!